Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

e-korepetycje.net
mgr inż. Kuba

CHEMISTRZ


(2 ogłoszenia)
 • Opinie: 42 opinie
 • Telefon
 • Obszary działania:
  • Ruda Śląska
  • Katowice
  • Chorzów
  • Świętochłowice
  • Mikołów
  • Sosnowiec
  • Gliwice
  • Zabrze
 • CHEMISTRZ
  Rybna 1
  41-707 Ruda Śląska
  Nip: 6412538278

 • Ostatnia aktywność: dzisiaj

Udzielę korepetycji z chemii

40 zł60 minut
Opinie: 42Ocena: 5.0/5

/TRWAJĄ ZAPISY NA WAKACJE/ Profesjonalne, Indywidualne i Proste w przekazie zajęcia z chemii i matematyki z doświadczonym mgr chemii

CO OFERUJĘ?
• przede wszystkim „łopatologiczne” tłumaczenie przerabianego materiału
skuteczne i bezstresowe zajęcia z matematyki i chemii
• tłumaczenie bieżącego materiału szkolnego (w tym przygotowanie do testów i sprawdzianów)
• wspólne odrabianie WSZYSTKICH zadań domowych
skuteczne korepetycje dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania odmienne od stereotypowych polskich korepetycji
• kursy przygotowawcze dla przyszłych studentów kierunków medycznych
• profesjonalne przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego i maturalnego na obu poziomach
• lekcje dodatkowe dla osób chcących poszerzyć wiedzę ogólną lub specjalistyczną
• zajęcia dostosowane do potrzeb i możliwości ucznia
• przemyślaną i sprawdzoną strukturę zajęć, mającą konkretny i indywidualny cel
• wszelkie pozostałe, indywidualnie dopasowane zajęcia, o jakie proszą moi uczniowie

Zacznę od tego, że sam kiedyś byłem w podobnej sytuacji jak Ty jesteś teraz i również szukałem odpowiedniego nauczyciela, który byłby mi w stanie pomóc. Niestety wielokrotnie spotkałem się z niezrozumieniem moich potrzeb, co powodowało, że czułem się głupio wobec prowadzącego zajęcia. Te doświadczenia pomogły zrozumieć mi i stworzyć własną metodę uczenia chemii i matematyki. Dziś dumnie stwierdzam, że korepetycje/lekcje NIE SĄ moim zajęciem dodatkowym "po pracy". Są one moim głównym, doskonalonym od lat zajęciem zawodowym. Dzięki temu moje doświadczenie jest dużo większe niż doświadczenie osób, które uczą sporadycznie lub dorabiają wieczorami. Metody, którymi się posługuję są bardzo cenione przez moich uczniów ze względu na ich przejrzystość i zrozumiałość. Znam doskonale wszystkie standardy egzaminacyjne, w tym maturalne, również te obowiązujące na nowej maturze. Często spotykam się z opinią, że jestem nauczycielem ratującym sytuacje beznadziejne, których inni nie chcieli się podjąć. W swojej dotychczasowej pracy uczyłem osoby, które miały długoletnie zaległości z materiałem, dzieci ze stwierdzoną nadpobudliwością oraz uczniów którzy już dawno stracili wiarę. Jestem magistrem chemii z przygotowaniem pedagogicznym, co pozwala mi na celne uchwycenie problemu, a następnie jego rozwiązanie. Szanuję zarówno czas jak i pieniądze moich uczniów poświęcone na zajęcia, dlatego też zawsze zapewniam najwyższą jakość usług. Moje lekcje trwają PEŁNE 60 lub 90 minut, nie jak w wielu przypadkach 50, 45 lub 35 min.

Zawód nauczyciela wybrałem świadomie i przemyślanie, dlatego też zajęcia prowadzę z dbałością i poświęceniem. GWARANTUJE prywatną i kompleksową pomoc w zrozumieniu zarówno chemii jak i matematyki, a co za tym idzie uzyskaniu pozytywnych stopni w szkole i na egzaminach. Jestem cierpliwy i jednocześnie wymagający. W pracy cechuje mnie bardzo dobry kontakt z młodymi ludźmi, co wpływa na efektywną współpracę. Na moich lekcjach obowiązuje zasada „Nie ma głupich pytań”. Zajęcia są ZAWSZE prowadzone w godzinach dogodnych dla ucznia, a więc od 6:00 do 22:00 7 DNI W TYGODNIU, co szczególnie sobie chwalą rodzice młodszych uczniów oraz studenci pracujący zmianowo i/lub dojeżdżający z daleka. Posiadam niezliczone materiały w postaci podręczników, książek, ćwiczeń, testów itp. Każdemu uczniowi dopasowuję podręcznik indywidualnie do jego potrzeb. W razie potrzeby zapewniam nieograniczoną ilość materiałów ksero. Podczas zajęć wymagam, motywuję i podpowiadam jak pracować aby wyniki były jeszcze lepsze. Gwarantuję naukę nastawioną na samodzielne myślenie, indywidualne podejście oraz stały kontakt z rodzicem. Zajęcia prowadzę stacjonarnie w Rudzie Śląskiej-dzielnica Kochłowice, jak i z dojazdem do ucznia pod wskazany adres.

CENNIK:
- korepetycje u mnie w Rudzie Śląskiej-Kochłowice – 40zł/pełne 60 minut
- korepetycje z dojazdem do ucznia pod wskazany adres – 45zł/pełne 60minut
- korepetycje w grupie 2-osobowej (u mnie) – 30zł/od osoby/pełne 60 minut (POLECAM łączenie się w grupy, motywacja i wydajność są większe, a cena przystępniejsza).

KONTAKT:
663-738-843
Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania.

Moim największym sukcesem są moi zadowoleni uczniowie. Dlatego też mam nadzieję, że w tym roku szkolnym to właśnie TY dołączysz do ich grona!

Doświadczenie:
zawodowy korepetytor-5 lat prywatnej praktyki edukacyjnej; praca jako nauczyciel przyrody w szkołach podstawowych; praca jako nauczyciel chemii w gimnazjum i liceum ogólnokształcącym; praca jako analityk laboratoryjny

Certyfikaty:
-Uniwersytet Śląski w Katowicach Kierunek: Chemia, specjalizacja: chemia informatyczna, tytuł: licencjat -Uniwersytet Śląski w Katowicach Kierunek: Chemia, specjalizacja: chemia środowiska, tytuł: licencjat -Uniwersytet Śląski w Katowicach Kierunek: Chemia, specjalizacja: chemia sądowa, tytuł: magister -Uniwersytet Śląski w Katowicach Studia podyplomowe: Pedagogika

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Matylda28 maja 2017Ocena: 5/5

  jeden z najlepszych korepetytorów z jakimi miałam szanse pracować. średnia z matematyki wzrosła o 20% czyli z 2 na 4. zajęcia prowadzone w przyjemny i przystępny sposób. nie mam absolutnie nic do zarzucenia! :)

 • Tosia26 maja 2017Ocena: 5/5

  Serdecznie polecam Kubę. Korepetycje przyniosły dobre efekty. Dzięki nim udało mi się naprawić trudną sytuację z chemii. Zajęcia odbywają się w bardzo miłej atmosferze. Kuba potrafi przystępnie wytłumaczyć nawet bardzo trudny materiał. Dlatego też postanowiłam pobierać u Kuby korepetycje przygotowujące do matury z matematyki.

 • Alicja18 maja 2017Ocena: 5/5

  Bardzo polecam Kubę. Zajęcia prowadzone zawsze w miłej atmosferze, które okazały się być bardzo efektywne. Świetne przygotowanie przed maturą. :)

 • Justyna17 maja 2017Ocena: 5/5

  Pan Kuba przygotowywał mnie do matury z chemii. Mimo wiele zadań i trudności jakie przede mną stawały, zawsze starał sie mnie zachęcić do nauki chemii, a gdy czegoś nie umialam- tłumaczył mi w sposób zrozumiały. Jestem po maturze z chemii i uważam że gdyby nie Pan Kuba, prawdopodobnie nie napisałabym nic. Korepetycje dały mi o wiele więcej niż zajęcia w szkole, a do tego lekcje były prowadzone we wspaniałej atmosferze!! Bardzo polecam Pana Jakuba

 • Daniel10 maja 2017Ocena: 5/5

  Bardzo przyjemna atmosfera, zajęcia u Pana Kuby przyniosły bardzo dobre efekty. Zdecydowanie polecam Pana Kubę jako korepetytora.

Napisz do użytkownika

Użytkownik wyraził zgodę na przesyłanie ofert pracy.