Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

mgr inż. Kuba

CHEMISTRZ


(2 ogłoszenia)
 • Opinie: 60 opinii
 • Telefon
 • Obszary działania:
  • Ruda Śląska
  • Katowice
  • Chorzów
  • Świętochłowice
  • Mikołów
  • Sosnowiec
  • Gliwice
  • Zabrze
 • CHEMISTRZ
  Rybna 1
  41-707 Ruda Śląska
  Nip: 6412538278

 • Ostatnia aktywność: dzisiaj

Udzielę korepetycji z chemii

45 zł60 minut
Opinie: 60Ocena: 5.0/5

/TRWAJĄ ZAPISY/ Profesjonalne, Indywidualne i Proste w przekazie zajęcia z chemii i matematyki z doświadczonym mgr chemii

CO OFERUJĘ?
• przede wszystkim „łopatologiczne” tłumaczenie przerabianego materiału
skuteczne i bezstresowe zajęcia z matematyki i chemii
• tłumaczenie bieżącego materiału szkolnego (w tym przygotowanie do testów i sprawdzianów)
• wspólne odrabianie WSZYSTKICH zadań domowych
skuteczne korepetycje dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania odmienne od stereotypowych polskich korepetycji
• kursy przygotowawcze dla przyszłych studentów kierunków medycznych
• profesjonalne przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego i maturalnego na obu poziomach
• lekcje dodatkowe dla osób chcących poszerzyć wiedzę ogólną lub specjalistyczną
• zajęcia dostosowane do potrzeb i możliwości ucznia
• przemyślaną i sprawdzoną strukturę zajęć, mającą konkretny i indywidualny cel
• wszelkie pozostałe, indywidualnie dopasowane zajęcia, o jakie proszą moi uczniowie

Zacznę od tego, że sam kiedyś byłem w podobnej sytuacji jak Ty jesteś teraz i również szukałem odpowiedniego nauczyciela, który byłby mi w stanie pomóc. Niestety wielokrotnie spotkałem się z niezrozumieniem moich potrzeb, co powodowało, że czułem się głupio wobec prowadzącego zajęcia. Te doświadczenia pomogły zrozumieć mi i stworzyć własną metodę uczenia chemii i matematyki. Dziś dumnie stwierdzam, że korepetycje/lekcje NIE SĄ moim zajęciem dodatkowym "po pracy". Są one moim głównym, doskonalonym od lat zajęciem zawodowym. Dzięki temu moje doświadczenie jest dużo większe niż doświadczenie osób, które uczą sporadycznie lub dorabiają wieczorami. Metody, którymi się posługuję są bardzo cenione przez moich uczniów ze względu na ich przejrzystość i zrozumiałość. Znam doskonale wszystkie standardy egzaminacyjne, w tym maturalne, również te obowiązujące na nowej maturze. Często spotykam się z opinią, że jestem nauczycielem ratującym sytuacje beznadziejne, których inni nie chcieli się podjąć. W swojej dotychczasowej pracy uczyłem osoby, które miały długoletnie zaległości z materiałem, dzieci ze stwierdzoną nadpobudliwością oraz uczniów którzy już dawno stracili wiarę. Jestem magistrem chemii z przygotowaniem pedagogicznym, co pozwala mi na celne uchwycenie problemu, a następnie jego rozwiązanie. Szanuję zarówno czas jak i pieniądze moich uczniów poświęcone na zajęcia, dlatego też zawsze zapewniam najwyższą jakość usług. Moje lekcje trwają PEŁNE 60 lub 90 minut, nie jak w wielu przypadkach 50, 45 lub 35 min.

Zawód nauczyciela wybrałem świadomie i przemyślanie, dlatego też zajęcia prowadzę z dbałością i poświęceniem. GWARANTUJE prywatną i kompleksową pomoc w zrozumieniu zarówno chemii jak i matematyki, a co za tym idzie uzyskaniu pozytywnych stopni w szkole i na egzaminach. Jestem cierpliwy i jednocześnie wymagający. W pracy cechuje mnie bardzo dobry kontakt z młodymi ludźmi, co wpływa na efektywną współpracę. Na moich lekcjach obowiązuje zasada „Nie ma głupich pytań”. Zajęcia są ZAWSZE prowadzone w godzinach dogodnych dla ucznia, a więc od 6:00 do 22:00 7 DNI W TYGODNIU, co szczególnie sobie chwalą rodzice młodszych uczniów oraz studenci pracujący zmianowo i/lub dojeżdżający z daleka. Posiadam niezliczone materiały w postaci podręczników, książek, ćwiczeń, testów itp. Każdemu uczniowi dopasowuję podręcznik indywidualnie do jego potrzeb. W razie potrzeby zapewniam nieograniczoną ilość materiałów ksero. Podczas zajęć wymagam, motywuję i podpowiadam jak pracować aby wyniki były jeszcze lepsze. Gwarantuję naukę nastawioną na samodzielne myślenie, indywidualne podejście oraz stały kontakt z rodzicem. Zajęcia prowadzę stacjonarnie w Rudzie Śląskiej-dzielnica Kochłowice, jak i z dojazdem do ucznia pod wskazany adres.

CENNIK:
- korepetycje u mnie w Rudzie Śląskiej-Kochłowice – 45zł/pełne 60 minut
- korepetycje z dojazdem do ucznia pod wskazany adres – 50zł/pełne 60minut
- korepetycje w grupie 2-osobowej (u mnie) – 35zł/od osoby/pełne 60 minut (POLECAM łączenie się w grupy, motywacja i wydajność są większe, a cena przystępniejsza).

KONTAKT:
663-738-843
Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania.

Moim największym sukcesem są moi zadowoleni uczniowie. Dlatego też mam nadzieję, że w tym roku szkolnym to właśnie TY dołączysz do ich grona!

Doświadczenie:
zawodowy korepetytor-5 lat prywatnej praktyki edukacyjnej; praca jako nauczyciel przyrody w szkołach podstawowych; praca jako nauczyciel chemii w gimnazjum i liceum ogólnokształcącym; praca jako analityk laboratoryjny

Certyfikaty:
-Uniwersytet Śląski w Katowicach Kierunek: Chemia, specjalizacja: chemia informatyczna, tytuł: licencjat -Uniwersytet Śląski w Katowicach Kierunek: Chemia, specjalizacja: chemia środowiska, tytuł: licencjat -Uniwersytet Śląski w Katowicach Kierunek: Chemia, specjalizacja: chemia sądowa, tytuł: magister -Uniwersytet Śląski w Katowicach Studia podyplomowe: Pedagogika

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Wiktoria3 lipca 2017Ocena: 5/5

  Kuba jest świetnym nauczycielem! Jako jeden z niewielu potrafi nawiązywać tak wspaniały kontakt z uczniem. Lekcje mijają w miłej atmosferze. Jest bardzo wyrozumiały i cierpliwy :) Potrafi w przyjemny i co najwazniejsze zrozumiały sposób wytłumaczyć chemie, która z pewnością jest jednym z najtrudniejszych przedmiotów! Kuba jest bardzo wesołym i pełnym pasji człowiekiem, zawsze jest jedną z pierwszysch osób do której piszę aby pochwalić sie moimi osiągnięciami, które udało mi sie uzyskać, dzięki niemu w szkole! :D
  Właśnie skonczylam 2 klasę liceum, a na moim świadectwie widnieje ocena BARDZO DOBRA z chemii na poziome rozszerzonym :) Z ręka na sercu moge powiedziec że to zasługa Kuby!
  Po wakacjach czeka mnie klasa maturalna i wiem, że nawet po krótkiej współpracy z Kuba pójdę na maturę z chemii z uśmiechem na twarzy :)

 • Ilona3 lipca 2017Ocena: 5/5

  PAN Jakub udziela korepetycji mojej córce Natalii.Z chęcią uczęszcza na te lekcje.Ponieważ ma trudności ze zrozumieniem matematyki w szkole zdecydowalismy się na pana Jakuba i nie załujemy.Nawet w wakacje nie odpuszczamy.PAN Jakub nawiązał dobry kontakt z córką, a według jej opinii nawet pokój, w którym się uczy nastarja do przyswajania wiedzy.Dziękujemy.

 • Magda30 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Pan Kuba jest świetnym korepetytorem. Bardzo dobrze tłumaczy i wszytko dzięki niemu rozumiem. Bardzo przykłada się do swoich zajęć. Mam nadzieje,że świetnie przygotuje mnie do matury, a z pewnością tak będzie. :)

 • Joanna22 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Kończę klasę 2 liceum z oceną 'dobrą' z chemii, a to wszystko dzięki Kubie i naszej wspólnej pracy. Kuba prowadzi zajęcia w bardzo przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Z każdym uczniem nawiązuje dobre kontakty co przy współpracy korepetytor-uczeń jest niezwykle ważne. Swoją wiedzę potrafi przekazać w sposób bardzo zrozumiały dla ucznia, co powoduję, że nawet najtrudniejsze zadania można rozwiązać samodzielnie. Jest wymagający, ale jednocześnie motywuje tym swoich uczniów do nauki i działania. Kuba zawsze jest punktualny oraz profesjonalnie przygotowany do zajęć. Polecam Kubę każdemu kto ma problem w nauce tych trudnych przedmiotów lub chce po prostu dobrze przygotować się do egzaminu gimnazjalnego lub matury z matematyki czy też z chemii.
  BEZ DWÓCH ZDAŃ NAJLEPSZY WYBÓR!!!

 • Emilka19 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Pan Jakub jest świetnym nauczycielem, dzięki niemu wszystko rozumiem! :D Na razie miałam tylko dwie lekcje, wiem już o co chodzi i wiem, że jego właśnie potrzebuję !!!

Napisz do użytkownika

Użytkownik wyraził zgodę na przesyłanie ofert pracy.