Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

7ieteLAB


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 34 opinie
 • TelefonSkype
 • Obszary działania:
  • Korepetytor prowadzi zajęcia online
 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: 7 dni temu

Udzielę korepetycji z języka hiszpańskiego

40 - 60 zł60 minut
Opinie: 34Ocena: 5.0/5

*Korepetycje z j. hiszpańskiego przez Skype z NATIVE- wykwalifikowanym nauczycielem. Korekta prac. Poprawa tekstów. *

Lekcję próbną przez SKYPE gratis (30 min.)

Cześć! Jestem NoLo, założyciel i nauczyciel języka hiszpańskiego w 7ieteLAB. Zwariowany na punkcie nauczania języka hiszpańskiego, który w wolnym czasie pisze głupoty na blogu. Filozofia rzemieślnika i wiara w "małych ludzi, w małych miejscach oraz w człowieka, który potrafi robić małe rzeczy i możne osiagnąć wiele i jednoczśenie zmienić świat”.

Mów bez trudu po hiszpańsku!

Na zajęciach indywidualnych ze mną, nauczysz się języka hiszpańskiego szybko i efektywnie, z Twojego domu lub pracy.
Jeśli chcesz mówić poprawnie i płynnie po hiszpańsku, skontaktuj się ze mną już teraz!

Oferuję:

1. Korepetycje z języka hiszpańskiego przez Skype dla dzieci (10-12 lat) – 40 PLN

2. Korepetycje z języka hiszpańskiego przez Skype dla młodzieży (13-17 lat) – 55 PLN

3. Korepetycje z języka hiszpańskiego przez Skype dla dorosłych – 60 PLN
- Przygotowanie do egzaminu DELE (Jestem egzaminatorem DELE)
- Specjalizuje się w udzielaniu lekcji typu

 • Hiszpański w biznesie
 • Hiszpański prawniczy
 • Hiszpański dla obsługi hotelowej
 • Hiszpański w medycynie
 • Hiszpański w turystyce
 • Hiszpański w BHP
 • Hiszpański dla żeglarzy

Bez pośredników, bez amatorskiej fuszerki!
Zacznij uczyć się hiszpańskiego z 7ieteLAB, a nie pożałujesz!

Możliwe wystawianie faktur.

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Emilia12 maja 2017Ocena: 5/5

  Polecam wszystkim! Nolo to świetny nauczyciel, ma indywidualne podejście do uczniów, co bardzo pomaga. Pomógł mi przełamać blokadę przed dłuższymi wypowiedziami po hiszpańsku, nie tylko ucząc języka (poprawiając gramatykę i słownictwo), ale również pomagając radzić sobie ze stresem związanym z wypowiadaniem się.

  Super atmosfera, indywidualne podejście, związane z oryginalnymi i ciekawymi zadaniami, no i oczywiście profesjonalizm. Nie wystarczy być native speakerem żeby być dobrym nauczycielem.
  Nolo zdecydowanie JEST świetnym nauczycielem :)

 • Anita20 października 2016Ocena: 5/5

  Nolo jest przede wszystkim profesionalistą. Skontaktowałam się z nim w sprawie egzaminu DELE na poziomie C2 i okazał się bardzo kompetentny- świetnie orientuje się w formie egzaminu i kryteriach oceny. Co więcej, podsunął mi przydatne linki, a także potrafił wytłumaczyć egzaminacyjne niuanse. Do tego jest uśmiechniętą i pozytywną osobą, a to również bardzo ważne dla atmosfery lekcji ;) Polecam!

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Kasia17 czerwca 2016Ocena: 5/5

  NoLo to najlepszy korepetytor! Zajęcia z nim są zawsze ciekawie i profesjonalnie przygotowane, a co więcej dostosowane do każdego ucznia. Co więcej NoLo zaraża pozytywną energią, a tym samym nauka hiszpańskiego dzięki jego zajęciom jest efektywna i przyjemna! Zdecydowanie polecam wszystkim!!!!!

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Sławek5 czerwca 2016Ocena: 5/5

  NoLo jest godny polecenia. Zacząłem się uczyć od zera, gdyż w moim wieku w szkole był język anielski jestem po 30). Z hiszpańskim nie miałem do czynienia, a teraz rozumiem coraz więcej. Lekcje nie są nudne, a nauka przez Skype jest identyczna jak tradycyjna face to face. Lekcje zróżnicowane, pełne humoru i anegdot o Hiszpanii. Materiał nauczania przygotowany profesjonalnie. Gorąco polecam wszystkim !!!!

  Odpowiedź korepetytora

  :)

 • Dorota16 maja 2016Ocena: 5/5

  Naukę z Nolo rozpoczęłam rok temu (wcześniej uczyłam się przez rok z polskim nauczycielem). Na początku współpracy z Nolo nie byłam w stanie prowadzić dłuższej konwersacji i ledwie rozumiałam co do mnie mówią Hiszpanie. Teraz jestem w stanie komunikować się z osobami mówiącymi w języku hiszpańskim i rozumiem co do mnie mówią:)
  Nolo jest nauczycielem z pasją, z dużym poczuciem humoru i dobrym psychologiem - nauczyciel artysta. Wie jak dopasować materiał i sposób nauki do poziomu ucznia, przez co jest skuteczny. I to co najważniejsze nauka z nim nie jest nudna, pośmiać się można i jest progres:)
  Lekcje są kompleksowe (słownictwo, gramatyka, kultura hiszpańska), linki do muzyki, podcastów a także filmów, praca domowa też się znajdzie. Za każdym razem lekcja jest bardzo przemyślana i różnorodna. Trochę jak jajko z niespodzianką, nigdy nie wiesz co tym razem Nolo wymyśli. Jest to ogromna zaleta, bo do lekcji nie wkrada się monotonia. Ponadto oprócz hiszpańskiego uczę się też wielu rzeczy z różnych obszarów, do których normalnie nawet bym nie zajrzała.
  Szczerze polecam!!!

  Odpowiedź korepetytora

  :)

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.