Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Agnieszka

QWERTY - Nauka języków obcych przez Skype


(5 ogłoszeń)
 • Opinie: 0 opinii
 • Telefon(Pokaż)Gadu Gadu
 • Obszary działania:
  • Korepetytor prowadzi zajęcia online
 • QWERTY - Nauka języków obcych przez Skype
  ul. Raciborska 62/42
  44-200 Rybnik
  Nip: 642-250-78-13

 • Wystawiam faktury VAT
 • Ostatnia aktywność: 20 dni temu

Udzielę korepetycji z języka rosyjskiego

40 zł60 minut

Nauka języka rosyjskiego przez Skype z Native Speaker

Jeśli potrzebujesz korepetycji, lub po prostu chciałbyś nauczyć się języka rosyjskiego to zapraszam cię do kontaktu.

Nie ma znaczenia czy jesteś uczniem, biznesmenem czy po prostu Rosja to dla ciebie cel podróży turystycznych. Damy ci dokładnie taką wiedzę jakiej potrzebujesz.

Czy można nam zaufać? Zaufało nam już tysiące klientów. Tą formę nauki języków obcych prowadzimy od 2009 roku. Wszyscy nauczyciele posiadają odpowiednie kompetencje oraz są pod opieką metodyka co gwarantuje wysoki poziom usług oraz daje gwarancje twojego zadowolenia.

Na co możesz liczyć? – Jeśli szukasz interesującego i skutecznego sposobu na szybką naukę języka rosyjskiego to dobrze trafiłeś. Darmowa lekcję próbna zapozna cię z naszym pomysłem na skuteczną i szybką naukę. Przekonaj się, że nauka rosyjskiego jest wspaniałym i trafnym sposobem na poprawienie własnych zdolności komunikacyjnych. Decydując się na tą metodę nauki języka rosyjskiego online z naszą firmą przekonasz się, że czas, który poświęcisz na edukację będzie tak naprawdę czasem poświęconym na rozrywkę i zabawę. Każde zajęcia są niepowtarzalne i nieszablonowe. Nasi nauczyciele dołożą wszelkich starań, by każda minuta zajęć była efektywnie wykorzystana.

Jak wygląda rozpoczęcie współpracy z nami w ramach nauki języka rosyjskiego?
Po skontaktowaniu się z nami zostaniesz poproszony o wypełnienie krótkiego formularza, który pozwoli nam bliżej zapoznać się z twoimi potrzebami, oraz na podstawie podanych nam informacji zostanie ci przydzielony nauczyciel, o ile sam nie zasugerujesz któregoś nauczyciela, który z nami współpracuje.

W ciągu 24h od wypełnienia formularza skontaktuje się z tobą nauczyciel w celu omówienia dalszej współpracy oraz wybrania terminu darmowej lekcji próbnej.
Jest to w pełni darmowa, nie zobowiązująca lekcja próbna.

Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT.

*Wszystkie poziomy zaawansowania;
*Przygotowanie do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych, certyfikacyjnych etc.

tel. 667 237 710

Doświadczenie:
2015 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Zamosciu. Politologia. 1998-2003 Dnipropetovsk National University . Mistrz geografii i turystyki. Tłumacz na język angielski . 1997-1998 Szkoła nr. 96 . Dnipropetrowsk. 1996-1997 Uczestnik roku szkolnego FSA FLEX w USA programu. 1 rok w Manton liceum. MI. USA .v 1987-1996 Szkoła nr. 9 Dodatkowa edukacja : Dniepropietrowsk młodzieżow szkola Sztuki ( Art School) nr. 1 . Certyfikat artysta ilustratora.

Certyfikaty:
Native speaker - poziom C2

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.