Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

50% rabatu na ponad 100 tytułów!

Anna Jędrzejczyk


(1 ogłoszenie)

Udzielę korepetycji z języka niemieckiego

70 - 100 zł60 minut
Opinie: 11Ocena: 5.0/5

——WARSZAWSKIE SPOTKANIA JĘZYKOWE —-
Znajdź więcej informacji na stronie internetowej "Angielski i Niemiecki oczami Polaka"

Gotowy na podróż językową? :)

Krótko o mnie: Jestem obecnie doktorantką z językoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim (germanistyka). Mieszkałam 3 lata w Niemczech, dzięki czemu znam nie tylko "język podręcznikowy", ale również język żywy (stosowany w praktyce).

- Uczę praktycznie
Pomagam swoim uczniom w przygotowaniu się na egzaminy Goethe , egzaminy na uczelnie polskie i niemieckie i polskie, olympiady językowe oraz maturę (średnia zdawalność moich uczniów: 93% przy maturze rozszerzonej)
- Tłumaczę w sposób jasny i klarowny gramatykę niemiecką na podstawie swoich materiałów, które opracowałam bazując na renomowanych podręcznikach językowych z Niemiec. W razie, gdy uczeń ma swoją książkę, moje materiały są "dodatkiem"
- Zachęcam do praktycznego używania języka przy konwersacjach (realne sytuacje z "życia wzięte")
- Ze względu na wykształcenie ekonomiczne – znam język niemiecki-specjalistyczny stosowany w przedsiębiorstwach niemieckich oraz korporacjach międzynarodowych
- Znam kulturę niemiecką, zatem podaję ciekawe wskazówki, jak można się szybko odnaleźć na rynku w Niemczech i wśród Niemców
- Organizuję spotkania językowe w Warszawie, czyli wieczorki praktyczne, w których mogą uczestniczyć moi uczniowie (specjalną cenę im oferuję)

Metoda nauczania, którą stosuję, jest innowacyjna na rynku w Polsce. Dla każdego przygotowuję oddzielny plan rozwoju.
Chcesz używać języka obcego, czy tylko się go nauczyć i zapomnieć? Jeśli wybierasz pierwszą opcję, to zapraszam bardzo serdecznie na przygodę językową :)

Więcej na mojej stronie internetowej "Angielski i Niemiecki oczami Polaka"

Doświadczenie:
ogromne doświadczenie dydaktyczne zarówno w Polsce, jak i za granicą (uczyłam m.in. Amerykanów języka niemieckiego), zatem porównania językowe nie są mi obce.

Certyfikaty:
ZDfB, Goethe C1, Goethe C2, egzamin uczelniany w Koblenz

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Karolina16 czerwca 2017Ocena: 5/5

  Z Anią uczę się j. niemieckiego od ponad pół roku przez Skype. Zaczynałyśmy od poziomu B1, z nią przygotowywałam się do egzaminu B2. Ania ma zawsze bardzo dużo ciekawych materiałów i pomocy dydaktycznych, jasno wyjaśnia zawiłości niemieckiej gramatyki, pokazuje przeróżne oblicza niemieckiej kultury a przede wszystkim dzięki milej i cieplej atmosferze motywuje i dodaje sił do dalszej nauki:) serdecznie polecam korepetycje z Ania :)

 • Ola K.6 lipca 2016Ocena: 5/5

  Serdecznie polecam zajęcia z Anią!
  Ania jest nie tylko świetną nauczycielką, ale również bardzo sympatyczną osobą, która pokazuje niemiecki od praktycznej strony. Podczas naszych lekcji opowiadała mi (oczywiście po niemiecku :)) wiele ciekawych historii, które pozwoliły mi na bliższe poznanie kultury niemieckiej. Ania przygotowuje się na każde zajęcia bardzo sumiennie "serwując" uczniom bardzo ciekawe materiały dydaktyczne. Lekcje z nią to zdecydowanie czysta przyjemność a nie przykry obowiązek :)

 • Karolina17 lutego 2016Ocena: 5/5

  Polecam lekcje u Pani Ani!
  Bardzo przyjazna atmosfera, świetny kontakt z panią Anią i przede wszystkim możliwość komunikowania się poza lekcjami (pani Ania nie zapomina o nas między lekcjami! :) )

  Pod okiem pani Ani przygotowywalam się (w bardzo krótkim czasie, bo w niecały miesiąc) do egzaminu C1 (i myślę, że z pozytywnym skutkiem). Bardzo dużo materiałów udostępnia pani Ania oraz naprawdę skutecznie motywuje!
  Lekcje rewelacja! Jestem mile zaskoczona, że niemiecki tak łatwo można przyswoić. Myślę, że nie ma lepszej nauczycielki języka niemieckiego od pani Ani! Szczerze polecam.

 • Grzegorz4 grudnia 2015Ocena: 5/5

  Uwielbiam lekcje u pani Ani. Zajęcia odbywają się w miłej, bezstresowej atmosferze z uśmiechem na twarzy. Polecam szczególnie tym, którzy chcą przełamać barierę językową i mówić swobodnie. Już nie mogę doczekać się kolejnych spotkań. Gorąco polecam zarówno spotkania językowe w małej grupie jak i lekcje indywidualne. Pani Ania intensywnie motywuje do pracy i sprawia, że poznawanie obcego języka staje się zajęciem fascynującym.

 • Mariusz26 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Po prostu nauczycielka z powołania, a nie z przymusu. Bardzo polecam. Tłumaczy wszystko bardzo jasno używając ciekawych pomocy naukowych np. zabawnych fillmków po niemiecku. Dowiedziałem się wielu ciekawostek o kulturze niemieckiej. Dalej kontynuję naukę. Pani Ania zaraziła mnie swoją pasją.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.