Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Aneta


(4 ogłoszenia)

Udzielę korepetycji z języka polskiego

20 zł60 minut

Cześć !!!
lekcje u ucznia w domu , tylko okolice Wieliczki(cała gmina) i Krakowa
Miło ,że zechciałeś/zechciałaś kliknąć na to ogłoszenie i poczytać trochę o mnie i o mojej ofercie, a uwierz- jest warta twojej uwagi!
Masz problem z nauką języka polskiego ? Nie lubisz czytać,szczególnie lektur,więc obawiasz się czy zdasz do następnej klasy ? Boisz się zbliżającego się testu/matury ?
Obawiasz się ,że twoje dziecko samo nie zdoła przejść przez ogrom szkolnego materiału?
Nic strasznego ;)
Pokażę Ci,że j.polski jest bardzo przyjemny a z pewnością nie jest taki ciężki jak Ci się wydaje :) Za sprawą kilku "tricków", umiejętności dobrego pisania i przelewania myśli na papier możesz wiele zdziałać :)
Lekcja trwa 60 min. – uważam ,że krócej nie ma sensu . 60 min to absolutne minimum ,aby wynieść coś z lekcji. Bardzo dużą uwagę skupiam na umiejętności tzw.przelewania myśli na papier. Wiem z własnego doświadczenia ,że jest to klucz do sukcesu. Tego staram się nauczyć moich uczniów( do tej pory sukcesywnie).
Trochę o mnie :]
Jestem studentką uczelni technicznej -AGH. Studiuję inżynierię materiałową. Niech Was to nie zwiedzie :)
Błagam- jak doszliście do tego momentu-przeczytajcie do końca :)
Mimo jakby się można było domyślać umysłu ścisłego język polski nigdy nie sprawiał mi problemów. Bardzo dobrze zdałam maturę z tego języka( również rozszerzoną) bez niczyjej pomocy i z chęcią podzielę się tą wiedzą .
Lubię czytać – postaram się Ciebie zarazić , mam nadzieję ,że się uda :)
Uczęszczam do szkoły muzycznej 2 stopnia – ma zatem szeroką wiedzę również jeśli chodzi o kulturę i sztukę :)
W okresie lipiec-wrzesień mogę pomagać codziennie :D
Potem z racji studiów tylko w zaznaczone przeze mnie dni, jeszcze wszystko do ew.ustalenia jak będę posiadać podział godzin :D
Zachęcam !
1 lekcja JEDYNIE ZA 10 zł !
nie spodoba Ci się mój sposób tłumaczenia – po prostu ze mnie zrezygnujesz , ale gwarantuję Ci ze swojej strony 100% zaangażowania :)

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


  1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Napisz do użytkownika

Użytkownik wyraził zgodę na przesyłanie ofert pracy.