Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

Magdalena

allesklar-centrum j.niemieckiego


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 36 opinii
 • Telefon(Pokaż)
 • Obszary działania:
  • Rybnik
  • Wodzisław Śląski
  • Żory
 • allesklar-centrum j.niemieckiego
  Dworek 12b
  44-200 Rybnik
  Nip: 6421541564

 • Ostatnia aktywność: ponad 2 miesiące temu

Udzielam korepetycji

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Łukasz31 sierpnia 2017Ocena: 5/5

  Gorąco polecam! Świetny sposób przekazania wiedzy, super kontakt. Konkretna nauka. Jeżeli ktoś chce nauczyć się języka niemieckiego to z całą pewnością u Pani Magdy tego dokona.

  Pozdrawiam

 • Dominik9 lipca 2017Ocena: 5/5

  Polecam Panią Magdę! Doskonałe metody nauczania które skutkują szybkim rozwojem !

 • Edyta4 lipca 2017Ocena: 5/5

  Efektywne nauczanie! Tak mogę podsumować lekcje z Panią Magdą. Każda lekcja jest ogromem wiedzy, jaką sukcesywnie wykorzystuję każdego dnia w pracy, podczas komunikacji z klientem. Ogromnie polecam!

 • Monika19 października 2016Ocena: 5/5

  Współpracuję z Panią Magdą od dłuższego czasu i jestem pod wrażeniem jej profesjonalizmu. Bardzo słowna, zawsze wywiązuje się z terminów a do tego bardzo sympatyczna. Gorąco polecam

 • Katarzyna18 października 2016Ocena: 5/5

  Bardzo cenię szybkość i profesjonalizm w tłumaczeniach Pani Magister. Bezproblemowy kontakt, trzymanie się terminów i kosztów. Jej tłumaczenia nigdy nie zostały odrzucone przez jakikolwiek niemiecki urząd. Gorąco polecam.

 • Mikołaj12 października 2016Ocena: 5/5

  Gorąco polecam!!! Osoby chcące się uczyć oraz rozwijać językowo będą pozytywnie zaskoczone efektami pracy z Panią Magister. Już po paru spotkaniach czułem się dużo pewniej w j.niemieckim.

 • CUJ ALBION16 września 2016Ocena: 5/5

  Współpraca z Panią Magdą przebiega od zawsze bez zarzutów.
  Najbardziej cenimy sobie doświadczenie i gotowość Pani tłumacz do podejmowania pracy pod presją czasu. Niejednokrotnie zaskoczyła nas szybkość i sprawność działania, wywiązywanie się z krótkich terminów realizacji i profesjonalne podejście do powierzonych zadań.
  Pani tłumacz zawsze
  charakteryzowała się terminowością i każdorazowo fachowym podejściem do danych zleceń.
  Bardzo cenimy sobie współpracę z Panią Magdą i zdecydowanie polecamy Firmę Alles Klar!

 • Maryś12 września 2016Ocena: 5/5

  Chodzę na zajęcia do Pani Zasady od ponad roku i jestem bardzo zadowolona. Zajęcia prowadzone są profesjonalnie i w miłej atmosferze. Bardzo polecam lekcje z Panią Magdą osobom ambitnym i pracowitym. Efekty współpracy widać już po kilku spotkaniach.

 • Kacper31 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Polecam wszystkim usługi tlumacznia oferowane przez panią Magdę. Miła atmosfera, szybka realizacja! Dokumenty odebrałem już na drugi dzień!!! Nie miałem najmniejszego problemu z kontaktem, czy to na poczatku telefonicznym, czy też później osobistym. Mogę śmiało polecić panią Magdę za jakość realizowanych usług jak również za szybkość i pełen profesjonalizm.

 • Natalia31 sierpnia 2016Ocena: 1/5

  W Pani cenniku jest napisane od 80zł za usługę z której chcieliśmy skorzystać , przez rozmowę telefoniczną umawialiśmy się na kwotę od 80zł do 100zł po czym na rachunku zapisała Pani wyższą kwotę. W odpowiedzi na pytanie dlaczego kwota różni się od ustalonej przez telefon, dostałam, cytuję "idźcie sobie do jakiegoś łosia, który wam to za 5zł przetłumaczy" to jest dopiero zachowanie impertynenckie Pani Magister !!

 • Monika29 sierpnia 2016Ocena: 1/5

  Zdecydowanie NIE POLECAM bardzo bezczelna i nieprzyjemna .

 • Natalia29 sierpnia 2016Ocena: 1/5

  Nie polecam usług tej kobiety, ponieważ zostałam dziś potraktowana bardzo chamsko . Ta Pani jest niesamowicie beszczelna i opryskliwa , traktuje ludzi z góry. Poza tym jest niesłowna jeśli chodzi o umowy. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką niemilą usługą!!!

  Odpowiedź korepetytora

  Pani Natalia próbowała wymusić na mnie dokonanie tłumaczenia przysięgłego na warunkach, które nie odpowiadają etykiecie, formą prawnym obowiązujących tł. przysięgłych w myśl ustawy o tłumaczach przysięgłych oraz cennikowi usług, który jest dostępny na mojej stronie internetowe www.allesklar.edu.pl. Zachowywała się przy tym niegrzecznie, wręcz impertynencko. Jak widać moja asertywna postawa, zgodna zresztą z literą prawa nie spodobała się i rozgniewała potencjalną klientkę. Pragnę również dodać, iż nie podpisywałam z tą Panią żadnej umowy, stąd oskarżenie o niesłowność jest absolutnie bezzasadne.

 • Grażyna24 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Jako uczennica rozpoczynająca drugą klasę liceum, z całą pewnością mogę polecić każdemu zajęcia u Pani Magdy. Dzięki tym lekcjom, w rok nadrobiłam zaległości z gimnazjum i dobrze radziłam sobie na rozszerzeniu języka niemieckiego w pierwszej klasie liceum. Lekcje są wymagające, idealne dla ludzi, którzy naprawdę chcą nauczyć się języka. Pani Magda używa niecodziennych, niekonwencjonalnych przykładów, dzięki czemu można lepiej zapamiętać gramatykę i wyrażenia. Tematy poruszane na lekcjach są różnorodne i poszerzają znajomość słownictwa. Wpływa to na atmosferę i zaangażowanie ucznia, a to z kolei na efekty w nauce. Serdecznie polecam!

 • Michał S14 sierpnia 2016Ocena: 5/5

  Gorąco polecam wszystkim zajęcia u Pani Magdy. Zajęcia są prowadzone w bardzo profesjonalny sposób, uwzględniające potrzeby i możliwości osób pragnących poznać j. niemiecki. Zaletą tych zajęć jest także bardzo indywidualne podejście, nie trzymanie się sztywno toku podręcznikowego oraz urozmaicanie zajęć wieloma nie standarowymi przykładami. Lekcje są bardzo absorbujące, wymagające uwagi i przygotowania a dzięki temu niezwykle efektywne. Do tego miła i przyjazna atmosfera sprawia.
  Gorąco Polecam:)

 • Adam27 czerwca 2016Ocena: 5/5

  Po doświadczeniach z wieloma różnymi korepetytorami zajęcia z Panią Magdaleną to przyjemność. Świetny nauczyciel z energią i pasją. Zajęcia niezwykle pomogły mi w pracy zawodowej (kontakt z Klientami niemieckojęzycznymi). Pani Magdalena znakomicie tłumaczy trudne zagadnienia, obrazując to naprawdę łatwo zapadającymi w pamięć przykładami, a tzw. "czepianie się szczegółów" daje bardzo dobre efekty. Bardzo polecam, szczególnie Klientom korporacyjnym.

 • superdom.pl14 stycznia 2016Ocena: 5/5

  Świadczenia wykonywane przez firmę są gwarancją wysokiej jakości usług. Zaangażowanie Pani Magdaleny w kontakty z klientami, oraz rewelacyjna motywacja jak i wymagania dostosowane indywidualnie do potrzeb, są na iście mistrzowskim poziomie, co w znacznym stopniu wpływa na pozycję marki na rynku, a tylko z takimi firmami współpracujemy. Firma spełnia wymagania klienta w 100%, poprzez pełne poświęcenie w realizowaną usługę. Osoba prowadząca może pochwalić się dużym zasobem wiedzy na temat języka niemieckiego. Podczas współpracy z przyjemnością można przekonać się, że Pani Magdalena to specjalistka.

 • Marta20 października 2015Ocena: 5/5

  Serdecznie polecam Panią Magdę osobom oraz firmom:
  1. chcącym mieć zajęcia z języka niemieckiego na najwyższym poziomie (również w kontekście biznesowym)
  2. szukającym profesjonalnego oraz solidnego tłumacza przysięgłego
  Pani Magda prowadziła zajęcia z języka biznesowego w mojej firmie (duży niemiecki koncern). Dzięki tym zajęciom, już po kilku tygodniach mój szef z Niemiec zauważył u mnie znaczącą poprawę w porozumiewaniu się językiem niemieckim. Zajęcia prowadzone przez Panią Magdę są zawsze perfekcyjnie przygotowane i prowadzone na najwyższym poziomie. Pani Magda potrafi sprawić, że nawet trudne słownictwo branżowe jest przyswajane łatwo i przyjemnie :) Do tego bardzo miła atmosfera.

 • Karina14 września 2015Ocena: 5/5

  Jeżeli chcesz się języka nauczyć, a nie tylko uczyć, uczęszczać na dobrze przygotowane zajęcia prowadzone przez profesjonalistę i szybko zobaczyć efekty swoich zmagań - zapisz się na lekcje do Magdy Zasady. Są one prowadzone na bardzo wysokim poziomie, zakres słownictwa branżowego dostosowany do Twoich oczekiwań, a temu wszystkiemu towarzyszy miła i przyjemna atmosfera. Zdecydowanie polecam!!!

 • Tomek2 lipca 2015Ocena: 5/5

  W imieniu firmy NGK Spark Plug Europe GMBH pragnę potwierdzić ,iż współpraca z Panią Magdaleną zawsze przebiega wzorowo. Każde zajęcia absorbują uwagę uczestnika i efektywnie poszerzają zakres jego wiedzy i słownictwa. Lekcje prowadzone są w profesjonalny, staranny i różnorodny sposób dzięki czemu nauka staje się przyjemna i skuteczna.:) Serdecznie polecam - WARTO:)

 • Kuba30 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Świetna Pani korepetytor :) Bardzo miła, niestresująca atmosfera. Przy Niej nawet najbardziej zawiłe struktury gramatyczne stały się jasne i proste. Serdecznie Polecam ;)

 • Anatol28 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Od ponad roku uczęszczam na lekcje. Mimo bardzo miłej atmosfery Pani magister potrafi wymagać, co jest niezbędnym czynnikiem motywującym. Pełny profesjonalizm.

 • Kamil23 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Najlepszy niemiecki w mieście. Pełen profesjonalizm i jeszcze większa skuteczność nauczania. A wszystko w pozytywnej, bez stresowej atmosferze. Po za tym co oczywiste, świetne, indywidualne podejście do każdego oraz multum dostępnych materiałów. Nigdy nie sądziłem, że tak polubię język niemiecki, P.Magda dokonała cudu- jeżeli niemiecki, to tylko u P. Magdy :)

 • Kamila23 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Z przyjemnością wystawiam pozytywna opinię. Pani Magda to przykład pracowitości i zaangażowania w realizację zadania. Potrzebowałam osoby przy której przełamię bariere językową i zacznę się swobodnie posługiwać językiem na co dzień (wymóg w pracy), a przy tym osoby elastycznej ze względu na specyfikę mojej pracy. Pracowałyśmy wspólnie i wczesnym rankiem i póżnym wieczorem. Bardzo cenie sobie również profesjonalne i szybkie tłumaczenia techniczne wykonywane przez panią Magdę, która jest również tłumaczem przysięgłym. Podsumowując, polecam każdemu tego korepetytora.

 • Michal23 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Swietne i profesjonalne podejscie do klienta. Wszystko zawsze na czas i zgodnie z wczesniejsza umowa. Zyczylbym sobie i innym takich kontrahentów, wtedy robienie biznesu byloby duzo łatwiejsze. Oby tak dalej !

 • Izabela Czech22 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Nauka niemieckiego tylko u Pani Magdy!!!!. Jestem osobą, która nie nawidziła niemieckiego, a teraz go uwielbiam :). Dzięki Pani Magdzie uważam, że jest to piękny język. Zajęcia prowadzone są profesjonalnie i skutecznie. W 3 miesiące można się nauczyć tego co na kursie językowym w rok.

 • Maria21 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Serdecznie wszystkim polecam naukę z panią Magdą. Lekcje są prowadzone w sposób dostosowany do potrzeb ucznia, profesjonalny, efektywny, a jednocześnie bezstresowy. Miła atmosfera, bogaty zasób podręczników i materiałów dodatkowych są dużym atutem zajęć.

 • Dawid20 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Wszystkim, którzy by chcieli zacząć naukę języka niemieckiego lub w jego douczeniu, GORĄCO POLECAM TYLKO panią Magdę. Lekcje są prowadzone w bardzo profesjonalny sposób i w miłej atmosferze. Zalety pani Magdy to przede wszystkim cierpliwość i dokładność! POLECAM !!!

 • Kasia16 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Super, super, super! POLECAM wszystkim bez wyjątku. Mgda jest extra nauczycielem, a przy okazji cudownym "terapeutą" - chillout pełną parą;)' Przy niej wszystko sie da, a niemieckiego uczy się ŁATWO i PRZYJEMNIE:) 2in1

 • Kuba28 stycznia 2015Ocena: 5/5

  Profesjonalizm z najwyższej półki, merytoryczne podejście, perfekcyjna wymowa oraz znajomość języka, polecam, naprawdę warto!

 • Joanna22 stycznia 2015Ocena: 5/5

  Szczerze polecam! Pani Magda prowadzi zajęcia bardzo profesjonalnie i wspaniale motywuje do nauki języka. Dzięki jej indywidualnemu podejściu można się cieszyć z szybkich postępów. Naprawdę warto!

 • Lidia10 listopada 2014Ocena: 5/5

  Pani Magda w świetny sposób prowadzi zajęcia; jest doświadczoną osobą, która posiada bardzo dużą wiedzę, dodatkowo zawsze można liczyć na jej cierpliwość.
  Na zajęciach nigdy nie odczuwam presji, za to miłą atmosferę. Można bardzo szybko zauważyć, że Pani Magdzie zależy na dobrym samopoczuciu klienta.
  Każde zajęcia nie tylko powiększają moją wiedzę z języka niemieckiego, ale dają mi pokłady energii. Jestem zachwycona ze sposobu prowadzenia lekcji, jak i z energicznej, ciepłej i przede wszystkim cierpliwej Pani Magdy.

 • Celina4 września 2014Ocena: 5/5

  Bardzo polecam - zajęcia są profesjonalnie prowadzone, ciekawe i dostosowane do wymagań. Nauczycielka jest sumienna i godna zaufania.

 • Jacek20 sierpnia 2014Ocena: 5/5

  Bardzo polecam lekcje u Pani Magdy. Na zajęciach spotka Cię przyjazna atmosfera i pełen profesjonalizm . Jeśli chcesz sie dobrze nauczyć niemieckiego - nie ma lepszego wyboru.

 • Piotr18 sierpnia 2014Ocena: 5/5

  Od gramatyki przez poważne tematy do luźnych dyskusji, a to wszystko w miłej, domowej, bezstresowej atmosferze, skutecznie i z efektami. Lekcje są żywe, interesujące z zastosowaniem różnorodnych materiałów ćwiczeniowych. Sposób prowadzenia lekcji, tematyka oraz zagadnienia dostosowane do potrzeb i wymagań ucznia.
  Polecam Panią Magdalenę wszystkim tym, którzy tak jak ja, pragną wyjechać do pracy w niemieckojęzycznym kraju. Język niemiecki to największa pasja Pani Magdy, zamiłowaniem tym chętnie i przystępnie dzieli się z kursantami, jest otwarta na propozycje i sugestie, ma świetne podejście i wyczucie. Ocena celująca. Szczerze polecam jako nauczycielkę, korepetytorkę i tłumaczkę!

 • Jola11 sierpnia 2014Ocena: 5/5

  Rewelacyjna, sumienna i rzetelna nauczycielka. Potrafi zachęcić i zmobilizować do nauki języka. Polecam lekcje u Pani Magdy. Bardzo dobra inwestycja.

 • Ola22 września 2013Ocena: 5/5

  Jesli ktos chce naprawde uczyc sie systematycznie i nauczyc sie j.niemieckiego to polecam te wlasnie nauczycielke.Bardzo sumienna,konsekwentna i wymagajaca.Mialam wielu nauczycieli,ale najwiecej nauczylam sie wlasnie na lekcjach Magdaleny.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.