Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

e-korepetycje.net

Alina James


(1 ogłoszenie)
 • Opinie: 10 opinii
 • Telefon(Pokaż)Skype
 • Obszary działania:
  • Szczecin (Pogodno)
  • Warszawa
  • Koszalin
  • Lublin
  • Katowice
  • Poznań
  • Wrocław
  • Gdańsk
 • Ostatnia aktywność: wczoraj

Udzielam korepetycji

O mnie

Trochę o mnie:Dlaczego chcę Cię uczyć angielskiego?Dlatego, ze jestem dwujęzyczna i język angielski jest tym, którym posługuję się na co dzień.

Dlatego, że mam angielskie wykształcenie pedagogiczne i przez 18 lat pracowałam jako nauczyciel w Anglii, co szczególnie kwalifikuje mnie do uczenia Cię angielskiego na każdym poziomie.

Dlatego, ze moją pasją jest nauczanie i od dwóch lat uczę jezyka angielskiego w Polsce.

Dlatego, że nie tylko mogę uczyć Cię mówić z native speaker’s akcentem ale również to o czym mówimy, jest zwierciadłem życia i sposobu bycia w Anglii.

Dlatego, ze lekcje są prowadzone z dużą dawką typowo brytyjskiego poczucia humoru.

Ale przede wszystkim dlatego, że metoda, ktorej używam jest sprawdzona i unikalna i używając jej nabierzesz szybko – prawdziwej umiejętności płynnego posługiwania się językiem angielskim.

Opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Agnieszka25 maja 2017Ocena: 5/5

  Wspaniała osoba, profesjonalista, szybkie i bardzo dobre wykonanie, w dodatku ogromnie życzliwa osoba. Raz jeszcze serdecznie dziękuję Pani Alino!

 • Karolina20 lutego 2017Ocena: 5/5

  Długo czekałam, żeby dostać się na zajęcia u Pani Aliny, ale było warto ! Pani Alina prowadzi zajęcia w bardzo ciekawy sposób, dzięki czemu łatwiej było mi przełamać barierę językową. Poznałam mnóstwo przydatnych zwrotów, ale przede wszystkim nauczyłam się ich używać. Polecam Panią Alinę wszystkim niezdecydowanym, z pewnością sie nie zawiedziecie !

 • Magda2 czerwca 2015Ocena: 5/5

  Pani Alina z pełnym profesjonalizmem i z ogromną cierpliwością pochyla się nad każdym zagadnieniem językowym. Uczy "kontekstowo", co jest niezwykle ważne i bardzo przydatne. Nie ma tu miejsca na automatyczne klepanie słówek, których i tak nie pamięta się po paru dniach, ani na oderwane od komunikacji drylowanie gramatyki. Uczymy się na potocznych dialogach (w których jest wszystko: przydatne wyrażenia, wzorcowa wymowa, możliwość ciągłych odsłuchań), na ciekawych tekstach (co ważne, w większości dostępnych w wersji audio). Powtarzamy przydatne wyrażenia w różnych odsłonach, budujemy sytuacje z życia i w nich używamy konkretnych zwrotów - to uczy "myśleć" w języku.
  Polecam lekcje z Panią Aliną. Oprócz wiedzy i wspaniałej dykcji dzieli się z uczniami także optymizmem, uśmiechem i niesamowitą dawką energii! :)

 • Adrian15 marca 2015Ocena: 5/5

  Lekcje z Panią Aliną to najlepsza droga do prawidłowego mówienia po angielsku. Jeżeli zmagasz się z barierą językową, jeżeli masz dosyć bezmyślnego uczenia się reguł gramatycznych i wiecznego zastanawiania się nad tym jakiego użyć czasu podczas rozmowy, to zdecydowanie polecam! Niesamowita energia, pełen profesjonalizm i ogromne efekty. 5 gwiazdek! :)

 • Monika3 lipca 2014Ocena: 5/5

  Lecje z Alina to kamien milowy na mojej drodze w nauce języka obcego.
  Praktycznie na co dzień stykam się z jezkiem angielskim , bardziej lub mniej mozolnie przyswajając jego zawilosci.
  Alina to najwspanialszy nauczyciel z jakim przyszlo mi pracowac – serdeczna, energiczna, zawsze pozytywnie nastawiona, dopasowuje materialy i forme zajec do potrzeb i oczekiwań ucznia ale jednoczesnie wymagajaca i „pozytywnie” zdeterminowana na efekty.
  Bazuje na prostych, aczkolwiek skutecznych technikach ułatwiających zapamiętywanie „opornych” słówek i reguł gramatycznych.
  Szczegolna uwage zwraca na poprawnoścc i płynnośc mówienia, na biezaca korygujac bledy.
  Polecam, sukces gwarantowany :) 

 • Małgorzata10 czerwca 2014Ocena: 5/5

  Alina jest świetnym lektorem. Nauka z Nią jest prawdziwą przyjemnością. Jest wymagająca i bardzo życzliwa. Proponuje doskonałe materiały i świetny sposób uczenia się. Lekcje są ciekawe bo są zróżnicowane. Tematy do rozmów rodzą się często z pierwszych słów wymienianych na początku lekcji co powoduje, że nauka opiera się na naturalnych sytuacjach. To powoduje że nabiera się śmiałości w mówieniu. Alina kładzie nacisk na to, żeby język nie był "sztuczny", "czytankowy" ale naturalny, taki jakiego używa się na codzień. Ma przy tym świetne poczucie humoru. Gorąco polecam lekcje z Aliną.

 • Agata21 lutego 2014Ocena: 5/5

  Strzał w dziesiątkę!!! Z czystym sumieniem stwierdzam, że Pani Alina to najlepszy nauczyciel angielskiego, jakiego dotychczas miałam, a uczę się angielskiego od dawna. Lekcje idealnie dopasowuje do potrzeb i oczekiwań ucznia. Bardzo trafnie identyfikuje braki językowe. Daje też cenne wskazówki jak uczyć się samodzielnie, z jakich materiałów korzystać itd.
  Mi najbardziej zależy na poprawności i płynności mówienia, więc na tym się głównie skupiamy. Pani Alina zwróciła uwagi na błędy, których nikt wcześniej nie widział i nie korygował. W sumie na nowo odkrywam z nią język angielski i jego piękno.
  Bardzo cenne jest również to, że zależy jej na postępach ucznia i cieszy się z nich, co daje dużą motywację do dalszej pracy i doskonalenia umiejętności. Co więcej, Pani Alina jest miłą i życzliwą osobą z dużą wiedzą o świecie i doskonałym poczuciem humoru, co sprawia, że zajęcia są nie tylko ucztą intelektualną, ale też prawdziwą przyjemnością :) Szczerze polecam!

 • Tomek25 stycznia 2014Ocena: 5/5

  Jestem uszczęśliwiony :) Na takiego lektora czekałem 2 lata.
  Połączenie najwyższych kompetencji ze wspaniałą osobowością.
  Pani Alina jest miła, ciepła, życzliwa ale i nastawiona na efekty! Trzeba pracować ;) Dzieli się bardzo skutecznymi metodami pracy nad językiem i podsuwa świetne materiały. Wszystko to, oczywiście połączone z własną pracą, już w krótkim czasie przynosi zauważalne efekty. Daję 10 gwiazdek !!!

 • Ewa4 listopada 2013Ocena: 5/5

  Polecam. Żaden kurs tego nie da. Po ledwie dwóch miesiącach mój angielski mnie zaskakuje. Alina jest bardzo bobrym lektorem.

 • Marcin24 sierpnia 2013Ocena: 5/5

  Prowadzi zajęcia z dużym zaangażowaniem. Dokładnie dostosowuje się do poziomu ucznia i koryguje najistotniejsze braki. To samo dotyczy doboru materiału. Uczyłem się angielskiego w szkole i potem na różnych kursach, ale nigdy przedtem nie robiłem tak szybkich postępów. Naprawdę polecam.

Napisz do użytkownika

Użytkownik NIE wyraził zgody na przesyłanie ofert pracy.