Zygmunt Stróżewski

Ostatnia aktywność:
10 dni temu
Online
Rzeszów
Przemyśl
Stalowa Wola
Mielec
Tarnobrzeg
Krosno
Dębica
Jarosław

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie:)
Mam 4-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji Z TERMODYNAMIKI. Jeśli szukasz korepetycji to świetnie trafiłeś! Bardzo dobrze się czuje udzielając korepetycji na poziomie akademickim . Posiadam bardzo dużo materiałów z rożnych uczelni.
Napisz do mnie maila bezpośrednio przez formularz zgłoszeniowy na ekorepetycjach lub korzystając z maila zygmunt.dog(małpa)wp . pl na pewno odpiszę:)

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2000 - aktualnie
Politechnika Rzeszowska
Profesor doktor habilitowany
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2003 - aktualnie
Korepetytor/ projektant
Doświadczenie w udzielaniu korepetycji od 15 lat! Zapraszam do kontaktu.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.