Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
 
Online
Tarnów
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki13 - 45 / 45 min

Zuzanna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Posiadam wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym, mgr filologii germańskiej. Odbyłam studia na Uniwersytecie Karla Ruprechta w Heidelbergu , gdzie jeszcze lepiej poznałam ciekawe metody pracy, zatem lekcje na pewno nie będą nudne. Korepetycji udzielam już 15 lat, a obecnie prowadzę od 5 lat szkołę językową. Ucząc się ze mną otrzymasz dyplom ukończenia kursu przeprowadzonego przez Instytut Doskonalenia Zawodowego (oprócz umiejętności, oczywiście).Popatrz: dz-na-kurs(kropka)pl

Z powodzeniem prowadzę zajęcia z Słuchaczami dorosłymi, jak też z młodzieżą i dziećmi. Uczę również, a w zasadzie przede wszystkich poprzez Skype’a. Co ważne, nie potrzebujesz do nauki komputera. Dzięki własnej pomysłowości opracowałam metodę nauczania, dzięki której zostały usunięte wszystkie niedogodności przy jednoczesnym wykorzystaniu możliwości jakie dają nowoczesne technologie. Jeśli masz problem z internetem, mogę łączyć się z Tobą telefonicznie (nie ponosisz żadnych kosztów, jeżeli mieszkasz na terenie Unii Europejskiej).

Jestem autorem platformy e-learningowej (około 400 stron A4) utworzonej na zlecenie agencji zatrudnienia, która uzyskała aprobatę pracownika placówki Österreichisches Institut , co poświadcza wysoki poziom merytoryczny treści kursu i stanowi gwarancję moich umiejętności językowych.

Moi Słuchacze świetnie mówią po niemiecku , a sama nauka to czysta przyjemność.

Dzięki ciągłemu doszkalaniu się i znajomości pewnych trików (do sprzedania) znakomicie przygotuję Cie do egzaminu maturalnego oraz wszystkich innych egzaminów językowych, do pracy lub po prostu dla frajdy.

Materiały do nauki (podręczniki, nie kopie) gratis.
Oprócz języka standardowego uczę również języka niemieckiego zawodowego.
Wydaję dyplomy ukończenia kursu w języku polskim i niemieckim.
Na życzenie wystawiam faktury.
*Zajęcia są prowadzone w grupie bądź indywidualnie. *

Koszt lekcji od osoby:
SOLO – 40-50zł
DUO – 25zł
TRIO – 20zł

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Zuzanna
ul. Heleny Marusarz 19
33-100 Tarnów
NIP: 8691777119

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2019

Serdecznie polecam zajęcia w Instytucie Doskonalenia Zawodowego
z Panią Zuzanną Golonko. Zajęcia odbywają się z pełnym profesjonalizmem jak i z pasją. Przejrzysta metoda prowadzenia zajęć pozwoliła mi w ciągu krótkiego okresu na wyraźną poprawę moich umiejętności w języku niemieckim. Zajęcia są prowadzone ciekawie, zrozumiale - ponadto wykorzystywane są różne materiały dydaktyczne.
Podczas prowadzonych lekcji panuje miła atmosfera, która sprzyja nauce.
Jeszcze raz serdecznie polecam!
Pozdrawiam.

Instytut Doskonalenia Zawodowego Zuzanna Golonka

Dziękuję bardzo za miłe słowa, Pani Alicjo. Już 60 lekcji za nami i ogromny przyrost Pani umiejętności! (A to dopiero początek :) ) Oby tak dalej!
Cieszę się z Pani sukcesów językowych oraz z tego, że proste metody przekazywania wiedzy trafiają Pani do gustu.

Dziękuję również za informację o materiałach. Jest to dla mnie potwierdzeniem, że moje inwestycje w niemiecki rynek wydawniczy mają sens. :)

Nochmals herzlichen Dank und bis Montag!
Zuzanna Golonka

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2018

Sładam serdeczne podziękowanie Pani Zuzannie Golonka za przygotowanie mnie do egzaminów językowych.
Dzięki wspólnej pracy kilka lat temu zrobiłem certyfikat z języka niemieckiego na poziomie A1, później A2 i ostatnio B1. Przygotowania do każdego poziomu trwały przez 100 - 120 godzin. Pierwszy kurs (120 godzin) na A1 był prowadzony w grupie 12 osobowej i wszyscy uczestnicy uzyskali certyfikat, z tego jedna osoba 98%, kilka osób powyżej 80%.
Nigdy nie zdarzyło się, by zajęcia nie odbyły się. Jeśli zachodziła potrzeba, to z wyprzedzeniem zmieniano termin (np. tuż przed wigilią, bo większość potrzebowała czasu dla rodziny).
Pani Zuzanna pracuje w sposób rzadko w spotykany w Polsce, to znaczy nie zmusza do kucia regułek z gramatyki, ale tę wiedzę dosłownie "wkłada do głowy". Zajęcia są prowadzone w bardzo ciekawy i skuteczny sposób. Nauczająca mobilizuje i motywuje ucznia, wyposaża w ciekawe materiały edukacyjne.
Naukę w Instytucie Doskonalenia Zawodowego u pani Zuzanny polecam każdemu, kto chce nauczyć się porozumiewania po niemiecku w mowie i piśmie. Jej pracę oceniam na CELUJĄCO!

avatar
Monika Kaleta- Krzemińska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2018

Witam serdecznie, polecam naukę z Panią Zuzanną.
Już 140 lekcji za nami, i żałuję ze nie miałam takich nauczycieli w szkole.
Pani Zuzia jest bardzo cierpliwa i rzetelna, z nią naprawdę wszystko jest łatwiejsze.Bardzo dokładna i profesjonalna. Pozdrawiam.

Instytut Doskonalenia Zawodowego Zuzanna Golonka

Miło mi bardzo to usłyszeć i serdecznie dziękuję za ciepłe słowa mojej wspaniałej "Uczennicy"! Życzę wszystkim Kursantom wytrwałości Pani Moniki.
Zuzanna Golonka

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2018

Uczę się niemieckiego z Zuzą od dwóch lat i nie zamieniłabym tych lekcji na żadne inne. Tylko dzięki niej zdałam egzamin TELC na poziomie B2 choć zaczynałam od zera. Zuza jest świetnym pedagogiem, ma bardzo dużą wiedzę teoretyczną jak i praktyczną. Uczy z pasją i motywuje do nauki. Korzysta z wielu materiałów więc nie jest nudno. Pomimo zdanego egzaminu, kontynuuję moją przygodę z niemieckim i Zuzą. Polecam ją z całego serca.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2017

Witam wszystkich serdecznie i mam przyjemność poinformować wszystkich zainteresowanych nauką języka niemieckiego w Instytucie Doskonalenia Zawodowego u pani Zuzanny Golonka. Zajęcia z panią Zuzią to czysta przyjemność przyjemność bo w końcu znalazłam kompetentnego nauczyciela który potrafi mnie czegoś nauczyć :) jest ona wręcz stworzona do nauczania tego języka jest cierpliwa i tolerancyjna co w moim przypadku to bardzo warzne :) .GORĄCO POLECAM KAŻDEMU ZAJĘCIA Z PANIĄ ZUZIĄ

avatar
ILI
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2016

Witam wszystkich zainteresowanych nauką jezyka niemieckiego. W Instytucie Doskonalenia Zawodowego Zuzanna Golonka uczę się od stycznia 2016r. Dodatkowo moja córka ucz. I kl. gimnazjum korzysta z korepetycji. Uczciwie polecam każdemu kto chciałby nauczyć się od podstaw języka niemieckiego lub pogłebić jego znajomość. Ja musze powiedzieć że jestem bardzo wdzięczna za te zajęcia. Kilka razy pytano mnie gdzie w ciągu 10 miesiecy nauczyłam się języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym+. Moja córka jest także bardzo zadowolona. Bardzo polubiła ten jak mówi jej koleżanka "trudny język"i w szkole świetnie sobie radzi. Gorąco z serca polecam każdemu P. Zuzię: jej profesjonalizm, zapał, wiara w możliwości ucznia, uśmiech i prostota z jaką wykłada język niemiecki tworzy niezapomnianą, serdeczną atmosferę w której każdy może rozwinąć swoje skrzydła niezależnie od wieku. Te zajęcia to dobrze wykorzystany czas i pieniądze. Polecam każdemu - ILI.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.