Zuzanna Łukasiewicz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Lublin

O mnie

Jestem studentką drugiego roku historii. Mieszkam w centrum Lublina, dzięki czemu jestem mobilna i lekcje są możliwe zarówno u mnie jak i u ucznia. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu korepetycji, ale ostrzegam - nie jestem wszechwiedząca! Wyznaję zasadę, że człowiek uczy się całe życie :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II w Lublinie
Historia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.