Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Katowice (Katowice)
Częstochowa
Muzyka35 / 60 min

Zuzanna

Opis ogłoszenia

Chętnie udzielę lekcji ( głównie dzieciom w I stopniu szkoły muzycznej) -  pomoc w odrabianiu prac domowych, umuzykalnianie, wspólne śpiewanie struktur muzycznych, gam, ćwiczeń melodycznych, przygotowanie do sprawdzianów pisemnych i słuchowych, wspólne ćwiczenie dyktand itp.
Aktualnie jestem studentką Akademii Muzycznej w Katowicach. Aktywnie gram, śpiewam i udzielam się muzycznie w różnych projektach. Lekcje możliwe z dojazdem do ucznia na terenie Katowic i na terenie Częstochowy/okolic.
Zapraszam do kontaktu :) 

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.