Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Online
Warszawa

Joanna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/516 opinii
Dla użytkownika Joanna

O mnie

Jestem młodym lekarzem, ukończyłam studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Interesuję się dermatologią i z nią wiążę swoją przyszłość, ale staram się rozwijać w wielu kierunkach. Jeżdżę konno, podróżuję, uczę się języka niemieckiego oraz norweskiego, pracuję - jednym słowem - DZIAŁAM. Spełniam się w wielu dziedzinach, zarażam pasją i motywuję :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 06.2019
Warszawski Uniwersytet Medyczny
Doktor
Lekarski
Kursy i szkolenia
07.2012
Certyfikat językowy IELTS
07.2013
Grafik komputerowy
Doświadczenie
10.2014 - aktualnie
Korepetytor z biologii
02.2015 - aktualnie
Organizacja Konferencji Medycznych
Wielokrotny udział w organizacji konferencji medycznych, warsztatów medycznych dla studentów. Współpraca z firmą Via Medica.
10.2017 - aktualnie
Warsztaty Dermatochirurgii
Organizacja oraz koordynowanie Warsztatów Dermatochirurgicznych dla studentów kierunku lekarskiego
10.2017 - aktualnie
SKN Dermatologii WUM
10.2018 - aktualnie
SKN Dermatologii WUM

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 16
avatar
Karolina Nowak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2020

Bardzo polecam zajęcia z Panią Asią. Pierwszy raz miałam do czynienia z korepetytorem, który ma w sobie tyle pasji. Pani Asia oprócz zajęć indywidualnych w tym roku prowadziła ogólnodostępne webinary powtórkowe, w których każdy mógł wziąć udział za darmo. Nie tylko ja, ale też moi znajomi skorzystaliśmy z tej możliwości i zgodnie twierdzimy, że powtórki były super! Życzymy przyszłym maturzystom, aby mogli skorzystać z materiałów, które przygotowuje Pani Asia, bo zdecydowanie warto. Z niecierpliwością czekam na wyniki matur! Pozdrawiam!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2020

Serdecznie polecam korepetycje u Pani Asi! Uczestniczyłam w zajęciach online od października. Na zajęciach poczułam, że materiał który wcześniej sprawiał mi problem, zrozumiałam do perfekcji. Wszelkie wątpliwości zawsze były wyjaśniane. Rozwiązywanie różnego typu zadań maturalnych zgodnie z wymaganiami CKE. Podczas zajęć materiał tłumaczony jest cierpliwie i zajęcia przebijają w bardzo dobrej atmosferze.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2020

Pani Joanna jest zdecydowanie najlepszą korepetytorką jaką miałam. Dzięki niej zrozumiałam wszystkie tematy, które wydawały mi się niemożliwe do zrozumienia. Także dowiedziałam się wielu ciekawostek związanych z zagadnieniami, których się uczyłam i dzięki temu mogłam łatwiej przyswoić wiedzę. Zajęcia były w bardzo miłej, bezstresowej atmosferze. Bardzo polecam każdemu, komu zależy na doskonałych wynikach w szkole i na maturze.

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2020

Bardzo polecam zajęcia z panią Asią - świetny styl prowadzenia lekcji, dostęp do wielu materiałów i celne wskazówki w rozwiązywaniu zadań maturalnych, a to wszystko w przemiłej atmosferze!

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2020

Bardzo polecam korepetycje z przemiłą Panią Asią! Konkretne przerabianie materiału, dostęp do rzeczowych notatek z zajęć, dodatkowe materiały, rozrysowane, proste i przejrzyste schematy ułatwiające zapamiętywanie nawet najtrudniejszych tematów.
Oprócz tego, mnóstwo cennych wskazówek dotyczących tych nielubianych kruczków maturlanych. Same zajęcia były bardzo przyjemne i motywujące. Udało mi się dzięki nim zrobić wszystkie arkusze i pójść pewnie na maturę :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2019

Dziękuję za cały ostatni rok współpracy! Dzięki zajęciom u Pani Joanny udało mi się poprawić mój wynik z biologii i dostałem się na lekarski. Zajęcia są rzeczowe, dostawałem dużo materiałów i nie musiałem nic dokupować. Na każdych zajęciach dostawałem coś w rodzaju konspektu z danego tematu. Przerabialiśmy dużo zadań i do maja zrobiłem wszystkie matury. Wynik wzrósł aż o +32%. Pozdrawiam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2019

Bardzo polecam zajęcia z panią Joanna. Trafiłam do niej po przygodzie z nieprzyjemna korepetytorką, która powiedziała ze nigdy nie uda mi się dostać na medycynę jeśli chce zacząć naukę do poprawy matury w październiku. A tu proszę, po zajęciach z panią Joanną udało mi się dostać na lekarski tam gdzie chciałam.
Pani Joanna bardzo jest cudowna i mega zaangażowana w zajęcia, jej pomoce naukowe bardzo ułatwiły mi naukę do matury. Wszystkim serdecznie polecam. Zajęcia są efektywne i prowadzone w przemiłej atmosferze. <3

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2019

Mogę z czystym sumieniem polecić Panią Joannę. Mimo, że na początku nie byłam przekonana do formy zajęć przez internet bardzo szybko się przyzwyczaiłam i nie było to dla mnie problemem. Zajęcia odbywały się bardzo profesjonalnie, pani Joanna była zawsze rzetelnie przegotowana, tłumaczyła nawet najcięższe zagadnienia w sposób bardzo przystępny i jasny. Dzięki niezliczonej ilości zadań i materiałów jakie przerobilysmy udało mi się uzyskać wspaniały wynik z biologii :) każdemu kto chce się bardzo dobrze przygotować w miłej atmosferze do matury z biologii polecam zajęcia z Panią Joanna :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2019

Bardzo polecam! Przygotowywałam się z Panią Joanna od 1 klasy liceum- od początku mojej przygody z maturą. Bardzo wcześnie zapoznała mnie z typem zadań maturalnych dzięki czemu nie były one dla mnie zaskoczeniem w 3 klasie. Oddawałam dużo zadań i matur do sprawdzenia dla niej w domu i nigdy nie miała z tym problemu. Co więcej nauczyła mnie ona ,że biologii nie można uczyć się na pamięć tylko trzeba ją zrozumieć!

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2018

Z całego serca dziękuję Pani za pomoc!!
Pani Joanna pomogła mi napisać odwołanie do Komisji i właśnie dostałam odpowiedź, że przyznano mi 1pkt, czyli 2%! Bardzo bardzo Pani dziękuję!
W tym roku pisałam maturę po raz pierwszy i przygotowywałam się do niej z Panią Joanną. Wynik był satysfakcjonujący, jednak te 2% w tym momencie dają mi wstęp na uczelnię na której bardzo mi zależało. Po roku współpracy pomoc z odwołaniem uzyskałam od Pani nieodpłatnie w wakacje. Dziękuję jeszcze raz!!!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2018

Dlaczego polecam Panią Asię? Przede wszystkim jako jedyna z niewielu potrafi zmotywować do dalszej pracy ! Duży plus za zaangażowanie jakie wkłada w każde zajęcia. Masa rysunków, które ułatwiają przyswoić dany materiał, schematów występujących na maturze, dużo zadań a przede wszystkim cierpliwości. Niezwykle sympatyczna osoba, która potrafi bardzo dobrze przygotować do matury. Na każde zajęcia, matury są sprawdzane i omawiane - co również jest na plus, dzięki czemu, matura w maju nas nie zaskakuje. Pani Asia sprawia, że nawet trudny i skomplikowany materiał staje się prosty i ciekawy. Zajęcia prowadzone w super atmosferze. Dodatkowo Pani Asia nigdy nie odwołuje zajęć, co niestety u niektórych korepetytorów często się zdarza. Po za tym na zajęciach dużo ciekawostek, a nie zwykłej i suchej teorii. Dlatego jeśli miałabym wybierać drugi raz - to tylko Pani Asia !

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2018

Z biologii nie byłam mistrzem z tego względu, że byłam na Mat-fizie. Pani Joanna uświadomiła mi ze ciężką pracą można zdobyć wszystko. W ciągu całej pracy z nauczyłam się wszystkiego co było potrzebne do matury. Lekcje są prowadzone z niesamowitą pasją, nie nudzą. Polecam wszystkim, którym zależy na dobrym wyniku na maturze z biologii.

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2018

Przez długi czas szukałem dla swojej córki odpowiedniego nauczyciela do biologii, jednakże zawsze było jakieś ale, jedni byli niesłowni inni nie mieli pojęcia na temat tego co uczą, dopiero gdy trafiliśmy na zajęcia do Pani Joanny zobaczyliśmy jak wygląda podejście do ucznia. Zajęcia zawsze przygotowane, bezstresowa atmosfera pracy, cały czas w pełni zaangażowanie. Gdy córka zaczynała zajęcia była obstawiona ocenami dopuszczającymi, teraz są to oceny dobre i bardzo dobre - to mówi samo za siebie. Córka jest w drugiej klasie, więc jeszcze rok do matury. Jesteśmy dobrej myśli. Polecam. Wojciech

avatar
Hoa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2018

Z całego serca polecam Panią Joannę :-). Pani Joanna do każdych zajęć była przygotowana imponując ogromem posiadanej wiedzy, udostępniała mi również swoje materiały. Jestem jej bardzo wdzięczna!
Otóż... Jestem cudzoziemką, która 35 lat temu napisała maturę zagraniczną ;-). Wtedy nie miałam nawet biologii w szkole. Nie miałam wiedzy z biologii, ale 2 lata temu chciałam pójść na studia medyczne, więc szukałam korepetycji z biologii online. Na szczęście trafiłam do Pani Joanny, która cierpliwie wytłumaczyła mi wszystko od podstaw... Chociaż nie udało mi się zdać egzaminu wstępnego na studia bezpłatne na WUM, ale rok później udało mi się zdać egzamin na... Harvard Medical School :-). Czyż to nie ironia losu? I to dzięki Pani Joannie :-).

Joanna

Pani Hoa, dziękuję za tak dobrą opinię! :) Współpraca z Panią to sama przyjemność! Życzę samych sukcesów!

avatar
Natalka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2017

Bardzo, bardzo polecam!!
Świetna nauczycielka i osoba, lekcje bardzo ciekawie prowadzone <3
Super jest to, że na każde zajęcia miałam przygotowane przez Asię materiały, masa schematów, wykresów, jej autorskich rysunków, dzięki którym zrozumiałam wiele trudnych dla mnie zagadnień!
No i napisałam biologię na 90%!!!
Polecam!

Joanna

Dziękuję za opinię i powodzenia na studiach! :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2017

W tym roku zdecydowałam się na poprawianie matury z biologii i po długich poszukiwaniach korepetytora dostałam z polecenia namiar do Pani Asi. Nie jest łatwo znaleźć świetnego korepetytora z tak ciężkiego przedmiotu jak biologia, ale w tym przypadku naprawdę mogę powiedzieć, że lepiej trafić nie mogłam. Potrzebowałam kogoś, kto wytłumaczy mi to "łopatologicznie" i zmusi do pracy, i mimo, że czasem przeklinałam te zajęcia to teraz, jako studentka wydziału lekarskiego na WUM, muszę przyznać, że warto było zdecydować się na poprawę. Bardzo dziękuję też Pani Asi za motywację do pracy i wiele zachęcających słów.
Polecam z całego serca i pozdrawiam!! :)

Joanna

Julka, bardzo dziękuję za dobrą opinię i życzę samych sukcesów w przyszłości! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.