Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Sieradz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Wos25 / 60 min

monika

Opis ogłoszenia

Z wykształcenia jestem prawnikiem, całe studia to poniekąd Wiedza o Społeczeństwie. Przygotuję do matury na poziomie zarówno podstawowym jak i rozszerzonym. Maturzyści, którzy chcą zdawać na prawo będą mieli zajęcia przygotowywane specjalnie pod kątem przyszłego kierunku studiów. Pomogę również uczniom na wcześniejszych etapach edukacji, jeżeli mają problemy z przedmiotem. Kontakt przez formularz zgłoszeniowy.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.