Zofia Pinkiewicz

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Gdynia
Gdańsk
Sopot
Rumia
Reda
Język polski40 - 60 / 60 min

Zofia Pinkiewicz

Opis ogłoszenia

Dzień dobry!

Krótko o mnie: jak już pisałam jestem absolwentką III LO w Gdyni, uczyłam się na profilu matematyczno-fizycznym co zakończyłam maturą napisaną na odpowiednio z matematyki 96%, z fizyki 90%. Mimo, że nie był to mój główny przedmiot interesuję się językiem polskim i również w tej dziedzinie uzyskałam bardzo wysoki wynik na maturze (93%). Mam  doświadczenie w przekazywaniu wiedzy i w pracy z dziećmi i młodzieżą - jestem instruktorką Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej i prowadzę własną drużynę harcerek.

Pomogę zarówno w przygotowaniu do egzaminów, jak i w codziennym radzeniu sobie z przedmiotem. Z materiałem jestem na świeżo, sama mierzyłam się z nim nie tak dawno temu, a jednocześnie potrafię pokazać inne niż typowo szkolne podejście do przedmiotu.

Sprawdź jak pracuje nam się razem, a potem nie pozostaje nic tylko czekać na efekty :)

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.