Magdalena Dymicka

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem studentką 4 roku medycyny na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Moją pasją jest udzielanie korepetycji zarówno starszym i młodszym dzieciom. W związku z zaistniałą sytuacją oferuję pomoc online w odrabianiu pracy domowej,nadrabianie zaległości z bieżącego materiału z wszystkich przedmiotów klas 1-3 oraz większości przedmiotów klas 4-8 .
Zapraszam serdecznie do współpracy.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - aktualnie
UNIWERSYTET MEDYCZNY W BIAŁYMSTOKU
LEKARSKI
Kursy i szkolenia
.
KURS PIERWSZEJ POMOCY
Doświadczenie
01.2014 - aktualnie
KOREPETYCJE Z CHEMII
01.2016 - aktualnie
Przygotowanie do matury z biologii 2016 -aktualnie.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2020

Gdyby dało się wystawić ocenę celującą, to Pani Magda na pewno by ją ode mnie dostała. Regularnie chodzę na zajęcia i polecam bardzo wszystkim. Jak korepetycje - to tylko u Pani Magdy!!! :)

Magdalena Dymicka

Dziękuję Pani Justyno

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2020

Bardzo polecam Panią Magdę. Dopiero z nią moja córka polubiła się z biologią, a zdaje sobie sprawę z tego, że jest trudnym dzieckiem. Mam nadzieję na owocną współpracę Pani Magdy z moją Olą również w tym roku :)

Magdalena Dymicka

Dziękuję Pani Basiu

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2020

duża elastyczność pracy, przyjemna atmosfera oraz indywidualne podejście do ucznia sprawiają, ze moje dzieci, które wydają się oporne na naukę, potrafią wyciągnąć z lekcji bardzo wiele. bardzo polecam!! :-)

Magdalena Dymicka

Dziękuję Pani Natalio :) Pozdrawiam :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2020

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji z biologii z Panią Magdą.Zajecia sa prowadzone w luznej atmosferze, w bardzo zrozumialy sposob.Bardzo polecam,nawet tym najbardziej opornych na biologiczna wiedze.Moge powiedziec, ze na poczatku nie przepadalam za biologia ,a teraz uwazam, ze biologia jest okej i nawet polubilam ten przedmiot. A to wszystko dzieki pomocy Pani Magdy.

Magdalena Dymicka

Dziękuję bardzo :)

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2020

Pani Magdalena pomogła córce z chemią, z trójek i dwójek udało się wyjść na czwórki i piątki. Wzięliśmy też parę lekcji z trudniejszych tematów z biologii i córka też była zadowolona. Poziom liceum rozszerzenie. Bardzo polecam!!

Magdalena Dymicka

Dziękuję panie Marku :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.