Magdalena Dymicka

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Białystok
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszam na zajęcia z biologii.Pomagam w przygotowaniu do egzaminów,pracach domowych,konkursach przedmiotowych.,oraz do MATURY .
Studiuję na Uniwersytecie Medycznym  na 4 roku medycyny.Mam duże doświadczenie w udzielaniu korepetycji z chemii,biologii.
W cierpliwy i jasny sposób tłumaczę zagadnienia.
Staram się zachęcić ucznia opowiadając teoretyczne zagadnienia w przeniesieniu na mechanizmy ludzkiego ciała ,organizmu roślinnego czyzwierzęcego.
Zajęcia podzielone sa na część teoretyczną w której omawiamy zagadnienia oraz na część praktyczną związaną z rozwiązywaniem zadań oraz arkuszy maturalnych.
Zapraszam !

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
Środa
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - aktualnie
UNIWERSYTET MEDYCZNY W BIAŁYMSTOKU
LEKARSKI
Kursy i szkolenia
.
KURS PIERWSZEJ POMOCY
Doświadczenie
01.2014 - aktualnie
KOREPETYCJE Z CHEMII

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.