Magdalena Dymicka

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Warszawa
Białystok

Magdalena Dymicka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Magdalena Dymicka

O mnie

Zapraszam do wspólnej nauki do matury 2021 z biologii .

Udzielę również korepetycji z chemii i biologii uczniom klas szkoły podstawowej 4-8 oraz liceum. Mam kilku-letnie doświadczenie w pracy z młodzieżą i dziećmi.

Moje lekcje cechują się solidnością, dokładnością, cierpliwością i dobrą atmosferą. Chętnie odpowiadam na wszystkie pytania. Przygotowuję uczniów do sprawdzianów, pomagam w pracy domowej i w zrozumieniu aktualnych tematów. Studiowałam farmację na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie a aktualnie jestem studentką 5 roku kierunku lekarskiego w Białymstoku. Serdecznie zapraszam !Możliwość dojazdu do ucznia jak również lekcji u mnie.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - aktualnie
UNIWERSYTET MEDYCZNY W BIAŁYMSTOKU
LEKARSKI
Kursy i szkolenia
.
KURS PIERWSZEJ POMOCY
Doświadczenie
01.2014 - aktualnie
KOREPETYCJE Z CHEMII
01.2016 - aktualnie
Przygotowanie do matury z biologii 2016 -aktualnie.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2020

Gdyby dało się wystawić ocenę celującą, to Pani Magda na pewno by ją ode mnie dostała. Regularnie chodzę na zajęcia i polecam bardzo wszystkim. Jak korepetycje - to tylko u Pani Magdy!!! :)

Magdalena Dymicka

Dziękuję Pani Justyno

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2020

Bardzo polecam Panią Magdę. Dopiero z nią moja córka polubiła się z biologią, a zdaje sobie sprawę z tego, że jest trudnym dzieckiem. Mam nadzieję na owocną współpracę Pani Magdy z moją Olą również w tym roku :)

Magdalena Dymicka

Dziękuję Pani Basiu

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2020

duża elastyczność pracy, przyjemna atmosfera oraz indywidualne podejście do ucznia sprawiają, ze moje dzieci, które wydają się oporne na naukę, potrafią wyciągnąć z lekcji bardzo wiele. bardzo polecam!! :-)

Magdalena Dymicka

Dziękuję Pani Natalio :) Pozdrawiam :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2020

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji z biologii z Panią Magdą.Zajecia sa prowadzone w luznej atmosferze, w bardzo zrozumialy sposob.Bardzo polecam,nawet tym najbardziej opornych na biologiczna wiedze.Moge powiedziec, ze na poczatku nie przepadalam za biologia ,a teraz uwazam, ze biologia jest okej i nawet polubilam ten przedmiot. A to wszystko dzieki pomocy Pani Magdy.

Magdalena Dymicka

Dziękuję bardzo :)

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2020

Pani Magdalena pomogła córce z chemią, z trójek i dwójek udało się wyjść na czwórki i piątki. Wzięliśmy też parę lekcji z trudniejszych tematów z biologii i córka też była zadowolona. Poziom liceum rozszerzenie. Bardzo polecam!!

Magdalena Dymicka

Dziękuję panie Marku :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.