Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Siemianowice Śląskie
Gliwice
Chorzów
Sosnowiec
Bytom
Katowice
Zabrze

O mnie

C#,Java,SQL - Informatyka - Korepetycje, Zadania, Projekty

Udzielam korepetycji z C# i Javy, pomagam rozwiązywać zadania oraz tworzyć większe, bardziej rozbudowane projekty. Jestem absolwentem Inżynierii Biomedycznej po profilu informatycznym(dyplom inż. i mgr), pomagam również w przedmiotach dotyczących tego kierunku. Mam bardzo duże doświadczenie w wymienionych językach programowania i udzielaniu korepetycji. (Pomagam od 6 lat). Pomagam w nauce języków, rozwiązywaniu zadań oraz przy tworzeniu większych, bardziej zaawansowanych programów/projektów. Cena orientacyjna - do uzgodnienia. Zapraszam :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2016

Pan Michał jest świtnym nauczycielem. Tłumaczy w bardzo przystępny sposób. Dodatkowo szybki kontakt i terminowiść. Bardzo polecam.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2016

Polecam Pana Michała ze względu na szybki kontakt, zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz terminowość. Jestem zadowolona ze współpracy.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2012

Jestem zadowolona z projektu, który dla mnie wykonał.Był on na poziomie III roku studiów. Otrzymałam za niego ocenę dobrą.
Korzystajcie z jego pomocy !! ;))
Pozdrawiam
Asia

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.