Ostatnia aktywność:
3 dni temu
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język hiszpański60 - 100 / 60 min

Paulina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,0/59 opinii

Opis ogłoszenia

ZAJĘCIA STACJONARNE TYLKO W WARSZAWIE PRZYGOTOWANIE DO MATURY * EGZAMINÓW* HISZPAŃSKI BIZNESOWY * HISZPAŃSKI W IT

Badania wykazują, że język hiszpański jest najszczęśliwszym językiem świata. Spraw, aby Twoje życie nabrało innych barw i przyjdź do mnie na zajęcia.

Od wielu lat uczę hiszpańskiego na różnych poziomach zaawansowania, pomagam maturzystom w przygotowaniach do matury podstawowej oraz rozszerzonej, w przygotowaniach do egzaminu DELE, przede wszystkim na poziomie B2 oraz C1. Dla osób przygotowujących się do certyfikatów na tych poziomach, posiadam autorskie materiały oraz opracowane i przygotowane do nauki słownictwo zgodnie z planem curricular Instytutu Cervantesa. Prowadzę również zajęcia z języka IT i biznesu. Podczas moich zajęć skupiam się na rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych przemycając przy tym dawkę gramatyki. Stale poszukuję nowych metod, aby w jak najefektywniejszy sposób przekazywać wiedzę moim uczniom. 

Prowadzę zajęcia indywidualne oraz grupowe; zajęcia z hiszpańskiego w biznesie oraz IT. Wieloletnie doświadczenie w branży IT sprawi, że nasze zajęcia oprócz nauki języka, będą również ciekawą wymiana doświadczeń :-)

Podczas zajęć mówimy głównie po hiszpańsku, pracujemy na różnorodnych materiałach: artykuły, książki, podcasty, audycje radiowe, filmiki, ćwiczenia. 
.  

Serdecznie zapraszam.
Zajęcia stacjonarne odbywają się w Warszawie. Zapraszam również na zajęcia przez Skype.

Przez wiele lat mieszkałam i pracowałam w Hiszpanii, przez pięć lat pracowałam w hiszpańskiej firmie gdzie komunikowałam się wyłącznie w języku hiszpańskim. Pracuję również jako tłumacz, przede wszystkim ustny.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
06.2015
DELE C2
06.2016
Hiszpański biznesowy
01.2017
Metodyka Nauczania Języka Hiszpańskiego
Doświadczenie
09.2014 - aktualnie
Indywidualne zajęcia z języka hiszpańskiego
09.2017 - 06.2018
Centrum Języka Francuskiego La Petite France
10.2017 - aktualnie
Langusta.io Szkoła Języka Hiszpańskiego
11.2018 - 05.2019
Via Italia Szkoła Językowa

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2019

Serdecznie polecam lekcje z p. Pauliną, zajęcia są prowadzone w bardzo miłej atmosferze, jest dostęp do wielu dodatkowych materiałów. Po niecałych 5 miesiącach korepetycji mój poziom języka hiszpańskiego znacznie się podniósł i bez problemu poradziłam sobie z maturą zarówna pisemną jak i ustną:)

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
21 lutego 2019

Serdecznie polecam zajęcia z Pauliną. Bardzo kompetentna osoba. Zawsze przygotowana solidnie. Obecnie pomaga mi w przygotowaniach do pracy w j. hiszpańskim i widzę zdecydowany postęp. Polecam.

Paulina

Dziękuję Haniu :)

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
22 listopada 2018

Ogłoszenie fake - Pani nie odpisała na wiadomość zostawianą poprzez formularz.
Być może dlatego, że nie ma dostępnych terminów? Ale wtedy można po prostu po ludzku poinformować...

Paulina

Dzień dobry,

Ogłoszenie nie jest fakem. Niestety, nie mogę zlokalizować Pana wiadomości... Nie ma jej w skrzynce na portalu, ani na mailu. Albo Wydaje mi się, że nie jest to podstawą do wystawiania negatywnej oceny. Na wszystkie odpowiedzi odpowiadam, nawet, gdy nie mam wolnych terminów.

Pozdrawiam,
Paulina.

avatar
Madzia :)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2018

Dzięki Paulinie nie tylko zrobiłam ogromny postęp, ale również zakochałam się w hiszpańskim na nowo!
Każda lekcja przygotowana bardzo sumiennie, masa materiałów, zajęcia dostosowane pod to czego się dokładnie oczekuje i przemiła korepetytorka :)
We wrześniu, kiedy przyszłam na pierwszą lekcję, mój poziom gramatyki i słownictwa nie był prosperujący. Lecz pod koniec maja, pisząc maturę, czułam się jakbym pisała w ojczystym języku. Takich nauczycieli potrzeba w szkołach! Na pewno odezwę się w nowym roku szkolnym. Polecam!

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2018

Paulina jest najlepszą nauczycielką jaką miałem! Zaraża pasją do języka. Nauczy języka nawet największego gamonia:-) czyli mnie:-P

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2017

Pani Paulina jest świetnym nauczycielem oraz człowiekiem. Na początki mieliśmy przygotować się do matury podstawowej. Ostatecznie zdawałem maturę rozszerzoną, która zaliczyłem z bardzo dobrym wynikiem. Do tej pory kontynuuje naukę. Polecam. Lekcje z p.Paulina to najlepsza.inwestycja.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2017

W bardzo krótkim czasie przygotowałem się do egzaminu Dele na poziomie C1. Zdałem go z bardzo dobrym wynikiem. Wszystko to dzięki pani Paulinie i jej niesamowitym umiejętnościom jako nauczyciel.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2017

Bardzo sympatyczna i kompetentna osoba. Nauka z nią to sama przyjemność. Dzięki polecanym ćwiczeniom i metodom, które pokazała mi Pani Paulina bardzo szybko opanowałam podstawy hiszpańskiego. Lekcje z Panią Pauliną są pełne humoru i bardzo miło je wspominam.

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2017

Polecam zajęcia z Panią Pauliną! Przygotowała mnie do matury rozszerzonej, którą zdałam na 90%. Na pewno będę kontynuować naukę. Taki nauczyciel to skarb. Nie tylko uczę się języka, ale również poznaję kulturę krajów hiszpańskojęzycznych. Pani Paulina mieszkała w Hiszpanii i dzięki temu mówi żywym, a nie książkowym językiem.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.