Adam Ziółkowski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gliwice (sikornik +3)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Najskuteczniejsze zajęcia z rysunku w Gliwicach! Dodatkowe zajęcia darmowe! Niezależnie od stopnia zaawansowania w rysunku odręcznym doszlifujemy Twój warsztat, rozszerzymy umiejętności o nowe techniki i przede wszystkim rozruszamy kreatywny umysł do granic możliwości. Oferuję pojedyncze lekcje z technik rysunku odręcznego oraz malarstwa, a także kursy przygotowawcze na studia architektury, architektury wnętrz, wzornictwa przemysłowego.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.