Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
Gliwice (centrum)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka45 - 50 / 45 min

Halina

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszam małe i duże dzieci na lekcje gry na pianinie. Zajęcia dostosowuję do ich indywidualnych możliwości i predyspozycji . Lekcje sa ciekawe i przebiegają  w miłej bezstresowej atmosferze. Dla maluchów jest to głównie nauka poprzez zabawę z wykorzystaniem ruchu, głosu i instrumentów perkusyjnych.
W pracy wykorzystuję metodę dobrego startu Marty Bogdanowicz , która polega na usprawnianiu funkcji wzrokowych, słuchowych i dotykowo-kinestetyczno-ruchowych oraz na ich wzajemnej integracji.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w zawodzie. Ukończyłam średnią szkołe muzyczną na wydziale rytmiki.

Udzielam również pomocy uczniom Szkoły Muzycznej w zakresie pracy nad zadanym materiałem oraz przedmiotów ogólnomuzycznych.

Udowodniono , że nauka gry na instrumencie ma olbrzymi wpływ na kształtowanie osobowości dziecka i jego postrzeganie świata. Warto ,aby dzieci poznały świat dźwięków i melodii.

Zapraszam :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2019 - 09.2019
Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia w Zabrzu
Nauczyciel mianowany
Rytmika
Kursy i szkolenia
09.2019
Metoda dobrego startu kurs 1 stopnia
Doświadczenie
09.2019 - 09.2019
Społeczne ognisko Muzyczne

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.