Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Gliwice (centrum)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka45 - 50 / 45 min

Halina

Opis ogłoszenia

Nauczycielka muzyki zaprasza dzieci na lekcje gry na pianinie. Posiadam blisko dwudziestoletnie doświadczenie w zawodzie. Ukończyłam średnią szkołe muzyczną na wydział rytmiki. Zajęcia dostosowuję do indywidualnych możliwości dziecka. Lekcje przebiegają  w miłej bezstresowej atmosferze. Dla maluchów jest to głównie nauka poprzez zabawę z wykorzystaniem ruchu i instrumentów perkusyjnych.
W pracy wykorzystuję metodę dobrego startu Marty Bogdanowicz , która polega na usprawnianiu funkcji wzrokowych, słuchowych i dotykowo-kinestetyczno-ruchowych oraz na ich wzajemnej integracji.

Udzielam również pomocy uczniom Szkoły Muzycznej w zakresie pracy nad zadanym materiałem oraz przedmiotów ogólnomuzycznych.

Udowodniono , że nauka gry na instrumencie ma olbrzymi wpływ na kształtowanie osobowości dziecka i jego postrzeganie świata.

Zapraszam :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
09.2019
Metoda dobrego startu kures 1 stopnia
Doświadczenie
09.1980 - aktualnie
Społeczne Ognisko Muzyczne
Nauczyciel muzyki pianino

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.