Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Szczecin
Automatyka50 / 45 min

Sławek

Opis ogłoszenia

1.Projektowanie, implementacja i testowanie aplikacji sterujących do sterowników PLC - implementacja algorytmów w sterowniku PLC (sterowniki GE (VersaMax Micro, Nano, 90-30, 90-60), sterowniki Siemens (S7-200, S7-300), BerneckerReiner - możliwość nauki praktycznej ze sprzętem.
2.Projektowanie, implementacja i testowanie aplikacji HMI i systemów SCADA w oprogramowaniu firmy Wonderware (InTouch, InSQL).
3. Automatyka teoretyczna (rachunek operatorowy, metody projektowania regulatorów, metody optymalizacji regulatorów, metody badania stabilności i jakości regulacji.

Możliwe są konsultacje, szkolenia i treningi zdalne.

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.