Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam,jestem studentką V roku farmacji na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Korepetycji udzielam od 5 lat. Chętnie pomogę w nauce na sprawdziany, kartkówki, w rozwiązywaniu zadań domowych, we wszystkim gdzie tkwi problem :)Moi uczniowe w ubiegłych latach zdobywali wysokie wyniki na egzaminach gimnazjalistów/ósmoklasistów, zdobywali też zadowalającve wyniki z matury międzynarodowej, co umożliwiło im na dostanie się na kierunki medyczne (np: stomatologia) za granicą Jestem otwartą, miłą i cierpliwą osobą, bardzo łatwo nawiązuję kontakt z nowo poznanymi osobami.W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny,pozdrawiam i zachęcam do współpracy,Ada :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.