Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
 
Online
Lublin

Zbigniew

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Zbigniew

O mnie

Wykładowca akademicki

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2019

Dzięki programom multimedialno-matematycznym (np. GeoGebra), których używa Pan Zbigniew, mogłem wyobrazić sobie zagadnienia i ich zastosowanie, a dzięki temu lepiej je zrozumieć. Pisanie jednocześnie na tabletach graficznych pozwala na o wiele szybsze tempo lekcji, niż przy "pisaniu na papierze". Polecam uczniom IB, Pan Zbigniew bardzo dobrze zna angielski, kryteria i charakterystykę tego programu oraz ogromnie pomaga w napisaniu Internal Assessment.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2012

Bardzo solidnie i profesjonalnie prowadzone lekcje, każda spędzona godzina warta jest swojej ceny. Bardzo wysoki poziom nauczania w przystępny i multimedialny sposób. Ponad to lekcje nie polegają na suchym klepaniu formułek lecz na rzetelnym rozwiązywaniu zagadnień matematycznych na różne, możliwe sposoby, a do tego w przerwie między zadaniami można z Panem Zbyszkiem wymienić zdania i poglądy na wiele różnych tematów (nie tylko związanych z matematyką). Bardzo polecam uczniom ambitnym, pragnącym osiągnąć wysoki wynik na maturze z matematyki rozszerzonej.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.