Mateusz Wolfram

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Białystok (centrum)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszamy do profesjonalnie wyposażonej pracowni, w której skutecznie przygotowujemy do egzaminów na uczelnie artystyczne. Zajęcia prowadzi absolwent ASP w Warszawie, doskonały i skuteczny nauczyciel z pedagogicznym doświadczeniem. Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach w miłej i przyjaznej atmosferze, możesz nas sprawdzić podczas pierwszej, darmowej lekcji.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek17:00 - 20:00
Sobota13:00 - 17:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.