Żaneta Koprowska

Ostatnia aktywność:
wczoraj
Online
Opole
Kędzierzyn-Koźle
Nysa
Brzeg
Kluczbork
Prudnik
Strzelce Opolskie
Krapkowice

Opis ogłoszenia

Udzielam korepetycje z matematyki dla maturzystów i studentów. Zajmuje się tym od 5 lat i robię to z pasją. Wiem jak uczyć żebyś zdał maturę i kolokwium bardzo wysoko. Bardzo często na zajęciach maturalnych odnoszę się również do tego co spotkasz na studiach i co w praktyce na pewno Ci się przyda, pokazuję na co warto przyłożyć szczególny nacisk dzięki czemu moi uczniowie zdają maturę bardzo wysoko, ale również nie mają problemów na studiach. Zapraszam na korepetycje. Napisz do mnie maila. Na pewno odpowiem.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 06.2014
Politechnika Opolska
Magister inżynier
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2008 - aktualnie
Projektant i korepetytor
Projektant od 3 lat a korepetytor od 8 lat . Zapraszam

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.