Żaneta Koprowska

Ostatnia aktywność:
wczoraj
Opole
Kędzierzyn-Koźle
Nysa
Brzeg
Kluczbork
Prudnik
Strzelce Opolskie
Krapkowice

Opis ogłoszenia

W przygotowaniu do matury z geografii największy problem sprawiają zadania obliczeniowe. Niestety na zajęciach szkolnych nauczyciele bardzo często pomijają ten temat lub omawiają go bardzo powierzchownie. Zupełnie nie potrzebnie bo można się tego bardzo szybko nauczyć i zyskać dodatkowe punkty na maturze. Przygotuję Cię do tego egzaminu solidnie tak żebyś zdał maturę bardzo wysoko. Koniecznie napisz do mnie wiadomość na ekorepetycjach!

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 06.2014
Politechnika Opolska
Magister inżynier
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2008 - aktualnie
Projektant i korepetytor
Projektant od 3 lat a korepetytor od 8 lat . Zapraszam

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.