Żaneta Koprowska

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
Opole
Kędzierzyn-Koźle
Nysa
Brzeg
Kluczbork
Prudnik
Strzelce Opolskie
Krapkowice

Opis ogłoszenia

Potrzebujesz pomocy z badań operacyjnych? Nie rozumiesz takich zagadnień jak: metoda graficzna, algorytm sympleks, metoda dwóch faz, zagadnienie transportowe itd.? Od wielu lat udzielam korepetycji z tego przedmiotu. Umiem nauczyć cię to błyskawicznie. Jeśli jesteś zainteresowany to koniecznie napisz do mnie wiadomość!

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 06.2014
Politechnika Opolska
Magister inżynier
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2008 - aktualnie
Projektant i korepetytor
Projektant od 3 lat a korepetytor od 8 lat . Zapraszam

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.