Jacek Zamecki

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Wrocław (Krzyki)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka80 / 60 min

Jacek Zamecki

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Masz dość nauczycieli mówiących Ci jaki/jaka jesteś fajna i jak Ci świetnie idzie. Tymczasem czujesz, że coś tu jest nie tak, nie czujesz postępów. Masz dość, że wciąż ktoś mówi Ci, że daleko nie zajdziesz z takim słuchem. Absolutnie wszystkiego można się nauczyć. Jestem absolwentem AMuz we Wrocławiu i Berklee College of Music. Prowadzę zajęcia ze śpiewu, choć zasadniczo powinny nazywać się zajęciami z muzyki. W ramach spotkań uczę emisji głosu (różnymi technikami), dykcji, ekspresji muzycznej, improwizacji (jazzowej i nie tylko), harmonii klasycznej i jazzowej), czytania nut, kompozycji. Poszerzam u uczniów ich wiedzę o literaturze muzycznej, czasem poduczam w grze na fortepianie, prowadzę kształcenie słuchu (Również od zera !!!). Zatem jeśli w Twoich obecnych zajęciach czegoś Ci brakuje lub chcesz rozpocząć przygodę z muzyką od zera zapraszam na zajęcia.  (także ciężkie przypadki)

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2003 - 06.2009
Akademia Muzyczna Wrocław
Magister
Kompozycja, Dyrygentura, Teoria Muzyki
Kursy i szkolenia
07.2016
Berklee College of Music
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.