PERSPEKTYWA z Pasją

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Konstancin-Jeziorna
Warszawa (Mokotów +6)
Józefów

PERSPEKTYWA z Pasją

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika PERSPEKTYWA z Pasją

O mnie

Drodzy Rodzice, Szanowni Uczniowie !!!Uczę stacjonarnie dając kursy maturalne, kursy 8-klasisty oraz wyrównanie materiału z klas 6 - 7 szkoły podstawowej i 2 - 3 liceum.Zapraszamy wszystkich na wyrównanie wiedzy tak potrzebnej przez obostrzenia.Zajęcia prowadzimy w kameralnych grupach max 5 osób i w przeciwieństwie do konkurencji skupiamy się na jakości, a nie ilości.

Dla nas najważniejsza jest to, aby nasi kursanci zrozumieli zagadnienie i polubili naukę, a nie przeprowadzenie wykładu dla rzeszy ludzi.Nie czekaj i zapisz się :)Jestem absolwentem Politechniki Warszawskiej MEIL Aeropspace Engineering, a korepetycji udzielam od 9 lat. Osoby, którym pomagam i dzielę się posiadaną wiedzą osiągają pozytywny wynik w szkole podstawowej, gimnazjum, liceum czy na studiach, ponad to, mimo swojej początkowej oporności zaczynają rozumieć matematykę.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2021

5/5!

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2021

Świetne zajęcia!!! Bardzo dziękuję. Przesympatyczna, kameralna atmosfera i TOOONA WIEDZY!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.