Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia40 / 60 min

Kasia

Opis ogłoszenia

Witam , jestem absolwentką Chemii na Uniwersytecie Gdańskim(licencjat, magister) oraz inżynierem materiałów polimerowych.  Od 5 lat udzielam korepetycji z chemii na każdym poziomie, choć głownie specjalizuje się w przygotowaniu do matury rozszerzonej. Na zajęciach tłumacze teoretycznie zagadnienia lecz stawiam na ich wykorzystanie w praktyce poprzez robienie jak największej ilości różnorodnych zadań. Udostępniam  własne materiały( zadania, część teoretyczną), które  dodatkowo pozwalają  zrozumieć i wyćwiczyć  problematyczne zagadnienia. Serdecznie zapraszam do kontaktu. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 06.2015
Uniwersytet Gdański
Magister
Chemia
10.2012 - 02.2016
Politechnika Gdańska
Inżynier
Inżynieria Materiałowa
Kursy i szkolenia
06.2015
Moduł nauczycielski
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.