Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka40 - 50 / 45 min

Darek Worek

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie Udzielę lekcji gry na instrumentach jak w opisie. Jestem wykształconym muzykiem ukończyłem  AM w Katowicach na skrzypcach jednak gram na każdym z tych instrumentów w różnych zespołach i rożnej stylistyce Jazz, Rock, Folk, muzyka klaszyczna itd. Lekcje w miłej atmosferze zapraszam do mnie lub też możemy się umówić u ucznia na terenie Katowic (gdzieś dalej myśle ze się dogadamy)
Zapraszam do posłuchania różnych nagrań:

Pozdrawiam 

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 20:00
Wtorek09:00 - 20:00
Środa09:00 - 20:00
Czwartek09:00 - 20:00
Piątek09:00 - 14:00
Sobota
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.