magdalena kieszniewska

Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Online
Siemianowice Śląskie
Katowice
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach, gdzie obecnie kontunuuję naukę w ramach Środowiskowych Studiów Doktoranckich na Wydziale Artystycznym. 

Oferuję indywidualne lekcje w zakresie rysunku i malarstwa dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Mogę również przygotować ofertę warsztatów platycznych w oparciu o sztukę obiektu, instalacji,fotografii i wideo. Są to formy wyrazu, którymi zajmuję się na codzień w ramach własnej działalności artystycznej. W moim przekonaniu edukacja estetyczna jest niezwykle istotna, a wprowadzanie w "trudne" dyskursy sztuki najnowszej można rozpocząć w każdym wieku. 

Przygotuję do egzaminu wstępnego na Akademię Sztuk Pięknych lub do Liceum Plastycznego.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 06.2018
Akademia Sztuk Pięknych
Magister
Malarstwo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.