Youssef Yaacoub

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Warszawa

O mnie

HiI am bilingual, French and Arabic speaker living in Warsaw. I can teach you: classical Arabic, Levant dialect and classical French.

I offer classes online and in person in Warsaw.I am from Beirut, Lebanon where French is the language of education and Arabic the official one.Whether you are looking to enhance your speaking skills or learn the language, I can provide you with custom made classes for your needs.Comfortable with teaching adults, youth and kids equally.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1999 - 07.2004
Academie Libanaises des Beaux Arts
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.