Yo Amo El Español

Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Online
Warszawa
Kraków

Yo Amo El Español

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Yo Amo El Español

O mnie

Yo amo el españolYo amo el español - español para extranjeros Jesteśmy szkołą językową w Meksyku, która specjalizuje się w nauczycianiu języka hiszpańskiego i kultury latynoamerykańskiej.Dlaczego warto uczyć sie z nami hiszpańskiego? Hiszpański jest czwartym językiem pod względem  liczby użytkowników na świecie.Wiesz dlaczego Meksyk jest największym krajem hiszpańskojęzycznym? W Latynoameryce językiem hiszpańskiem posługuje się 380 milionów osób w tym 121 milionów w Meksyku.Oferujemy lekcje z Native lub polskimi lektorami oraz warsztaty gastronomiczne i taneczne.Nasze kursy są dostpne na całym świecie w formie online. ale także oferujemy kursy stacjonarne w Meksyku.Oferujemy:Hiszpański dla wszystkich kurs j. hiszpańskiego z elementami kultury krajów hiszpańskojęzycznych.Hiszpański specjalistyczny kurs j. hiszpańskiego ze słownictwem z dziedziny biznesu, turystyki, medycyny itp.Hiszpański dla dzieci kurs przeznaczony dla dzieci, które zaczynają przygodę z językiem, lub które już zaczeły, gdzie nasze dynamiczne metody i doświadczenie pedagogiczne pomogą w rozwoju zdolności językowych.Kursy DELE, tłumaczenia i webinaria.Kursy semestralne i opcje elastycznych godzin.Kursy zawierają: materiały, wpisowe oraz indywidualny plan zajęć.Zapraszamy na darmową lekcje próbną.Śledź nas na portalach społecznościowych:Facebook: Yo Amo El Español

Instagram: yo_amo_el_espanolNo Estudies Español, vívelo

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2022

Bardzo fajna szkoła. Zajęcia z nauczycielami j.hiszpańskiego z Meksyku. ☺️ Gorąco polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2021

Bardzo podobają mi się zajęcia. Szybko zaczęłam mówić po hiszpańsku. Z niecierpliwością czekam na kolejne zajęcia

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2020

Jestem zachwycona działalnością szkoły, a Joaquín jest znakomitym nauczycielem! Polecam wszystkim!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.