Yana Fedoryak

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Wrocław (Wrocław)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski60 - 80 / 60 min

Yana Fedoryak

Opis ogłoszenia

Jeżeli szukasz osoby zaangażowanej z doświadczeniem pracy i kompleksowym podejściem do nauki, to zapraszam do współpracy!

Wiem jak skutecznie dostosować program nauki tak, aby cel był osiągnięty, a lekcje były interesujące, praktyczne i nowoczesne . Wynika to z wieloletniej edukacji, przebywania w środowiskach wielojęzycznych, podróżowania, zamieszkania w różnych państwach oraz ponad 6 lat pracy z uczniami w różnych kategoriach wiekowych .
Prowadzę l ekcje w języku angielskim , w zależności od poziomu ucznia staram się ograniczyć użycie polskiego do minimum. Jest możliwość nauki w języku rosyjskim.

Co mogę zaoferować?

- zajęcia konwersacyjne
- przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej
- przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty
- przygotowanie do matury
- przygotowanie do egzaminów FCE / KET / PET / YLE / IELTS / TOEFL

Jak wyglądają zajęcia ?

Podczas lekcji dążymy do r ozmowy w języku angielskim , nie Musisz tym się stresować, dojdziemy do tego krok po kroku razem.
Przyjazna atmosfera pod czas zajęcia jest ważnym elementem w przełamywaniu bariery językowej , nawet niepewni swoich umiejętności uczniowie już po parę lekcjach budują mniej lub bardziej zaawansowane dialogi i zaczynają przełamywać strach związany z wymową czy to konstrukcją gramatyczną. Zaczynamy lekcję od części konwersacyjnej dla lepszego oswojenia się z językiem. Rozmawiamy na tematy z komunikacji codziennej dopasowanej do indywidualnych zainteresowań oraz dyskutujemy na temat przygotowanego zestawu pytań .Następnie przechodzimy do części gramatycznej, pisemnej, czytania oraz rozumienia tekstu . Struktura zajęcia jest przygotowywana indywidualnie pod każdego ucznia .
Bardzo ważnym elementem w skutecznej nauce języka jest regularna, a niemal codzienna praca. Dlatego dla utrwalenia materiału zawsze zadaję zadanie domowe oraz dodatkowe zalecenia .

Widzimy się na zajęciach 1-2 razy w tygodniu.
Rabat 50%  na pierwsze zajęcie. 

Cena

Zajęcia online 60 zł - 60 min
Zajęcia u ucznia 70-80 zł - 60 min

 

Kontakt

 tel. +48 570 263 650

Kontaktując się ze mną drogą e-mail, proszę o informację dotyczące celu nauki, w miarę możliwości określenia poziomu językowego na którym Jesteś, podanie numeru kontaktowego.

Serdecznie zapraszam!

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 21:00
Wtorek09:00 - 21:00
Środa09:00 - 21:00
Czwartek09:00 - 21:00
Piątek09:00 - 21:00
Sobota09:00 - 21:00
Niedziela09:00 - 21:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2014 - aktualnie
Korepetycje Językowe
Ponad 6 lat doświadczenia. j. angielski j. niemiecki j. rosyjski

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.