Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Kęty
Język polski15 / 45 min

Patrycja

Opis ogłoszenia

Witam , ukończyłam liceum ogólnokształcące , chętnie pomoge dziecią w wieku od 7 do 13 lat w pracach domowych czy rozszerzaniu wiedzy w miłej atmosferze . Chętnie pomogę równieź w nauce języka angielskiego i niemieckiego . Jęśli twoja pociecha nie radzi sobie z nadmiarem materiału zapraszam do mnie .
Pozdrawiam

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.