Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski25 / 60 min

Jakub

Opis ogłoszenia

Cześć, nazywam się Kuba i miło mi, że trafiłeś/aś na to ogłoszenie :]Lubisz/kochasz uczyć się języków obcych i na Twojej drodze znalazl się język francuski?Podoba Ci się język francuski i chciałbyś/abyś zagłębić się i poznać to, co ma do zaoferowania? Sprawia wiele kłopotów nie tylko pod względem gramatycznym i też wymowy, ale pomimo to się nie poddajesz i dalej próbujesz to wszystko zrozumieć??Jesteś miłośnikiem/miłośniczką crepes, baguette czy pain au chocolat? A może bardziej gustujesz w vins, champagnes czy fromages, z których Francja słynie?Odwiedziłeś/aś kraje, gdzie mówi się w języku francuskim i planujesz wrócić tam, tym razem ze znajomością języka?Zapewniam, że dobrze trafiłeś! Pozwól mi sobie pomóc i wkroczmy razem w ten świat, stworzony przez magicien przy użyciu baguette magique - la langue francaise :]Mam nadzieję, że wkrótce się zobaczymy :]A plus!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.