Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Bydgoszcz
Bydgoszcz (Śródmieście)
Bydgoszcz (całe miasto)

Beata

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Beata

O mnie

nauczyciel dyplomowany języka polskiego, otwarty i pomysłowy, życzliwy i kompetentny. Po studiach podyplomowych w Warszawskiej Szkole Filmowej. Moi uczniowie są zadowoleni z lekcji i pomyślnie zdają egzaminy:)

Pomagam zarówno gimnazjalistom jaki i licealistom. Jestem chętna do realizowani różnych wyzwań:)

Dla studentów mam także czas i oferuję pomoc.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2015

Wzorowa pomoc przy przygotowywaniu do egzaminu !!! Ponadto Pani Beata jest bardzo miłą i sympatyczną osobą !!! ZDECYDOWANIE POLECAM !!! Jeszcze raz dziękuję !!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.