Patryk Jankowski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Solec Kujawski
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hello there! …jak to mówi klasyk z dalekiej galaktyki. Witaj żądni wiedzy, jeżeli szukacie wsparcia z zakresu publicznych wystąpień to trafiliście w miejsce idealnie przygotowane dla was! Jak już pewnie wiecie mam na imię Patryk i powinniście o mnie wiedzieć, że uwielbiam się dzielić wiedzą. Jeżeli tylko jesteście chętni dowiedzieć się czegoś nowego (lub odświerzyć swoją wiedzę) z wystąpień publicznych służę swoją pomocą ;).

Już od ponad 3 lat regularnie debatuję oraz nadzoruję debaty w formacie Debat Oksfordzkich. Jestem po kilku kursach publicznego mówienia oraz brałem udział w projekcie Erasmus+ pod tytułem "Speak up, even if your voice shakes." ("Odezwij się, nawet gdy trzęsie się twój głos.") zachęcającym młodzież do praktykowanie i ćwiczenia wystąpień publicznych. Od paru lat biorę także udział w organizowaniu Mistrzostw Polski Debat Oxfordzkich Muszkieterowie Słowa.

Nie przeciągając, jeżeli szukacie korepetytora obeznanego w prowadzeniu zajęć online z luźnym, przyjzanym ale i wymagającym stylem nauczania nie czekajcie więcej i zapraszam do kontaktu. A i zapomniałem jeszcze dodać, że dla nowych uczniów pierwsza lekcja będzie zawsze za PÓŁ CENY, żebyśmy mieli okację się lepiej poznać ;)

Dostępność

Poniedziałek11:00 - 21:00
Wtorek11:00 - 21:00
Środa11:00 - 21:00
Czwartek11:00 - 21:00
Piątek11:00 - 21:00
Sobota11:00 - 21:00
Niedziela11:00 - 21:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2014 - 06.2017
Gimnazjum nr 50
matematyczno-przyrodniczy
09.2017 - 06.2020
VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy
biologiczno-chemiczny z fizyką rozszerzoną
09.2020 - aktualnie
University of Leeds
Magister
Physics with Astrophysics (Fizyka z Astrofizyką)
Kursy i szkolenia
03.2018
Certyfikat pomocnika kampanii poszukiwania planetoid
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Antonio
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2022

Bardzo inteligentny i przyjazny korepetytor z poczuciem humoru. Nauka z nim to była czysta przyjemność. Nie mogłem doczekać sie kolejnych zajęć. Polecam z całego serca!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.