Francesco Maglio

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Kulinaria50 - 100 / 120 min

Francesco Maglio

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Lekcja kuchni włoskiej i degustacja wina
Zapraszamy Was codziennie na lekcje kuchni włoskiej, na których razem z Frankiem Maglio - mistrzem kuchni i sommelierem, nauczycie się gotować różnego rodzaju makarony: alla Carbonara, Orecchiette alla Crudaiola, linguine z owocami morza.
Doświadczenie potrwa 2 godziny. W ich trakcie nauczycie się odpowiednio gotować i dobierać składniki.
W ten sposób poznacie Państwo autentyczną harmonię oryginalnej kuchni włoskiej.
Degustację przygotowanych wspólnie dań połączymy z kosztowaniem wybornego i odpowiednio dobranego wina pochodzącego z tego samego regionu Włoch co wybrane kulinarnia. 
Jesteście ciekawi, dlaczego nie używa się śmietany w Carbonarze ? Chcecie dowiedzieć się czy lepiej używać parmezanu czy owczego Pecorino ? Przyjdź i naucz się gotować po włosku!
Zajęcia odbywają się w siedzibie naszej organizacji. Godziny naszego spotkania ustalimy wspolnie (w porozumieniu z Państwem).
Wymagana jest uprzednia rezerwacja pod numerem 575 562 432.
Bilet wstępu: 50 zł za lekcję o Carbonarze z kieliszkiem wina.

Dostępność

Poniedziałek11:00 - 20:00
Wtorek11:00 - 20:00
Środa11:00 - 20:00
Czwartek11:00 - 20:00
Piątek11:00 - 20:00
Sobota11:00 - 20:00
Niedziela11:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2019

Serdecznie polecam spotkanie z Frankiem Maglio wszystkim zainteresowanym poznaniem autentycznych wloskich smakow. Frank zdradzi wam nie tylko domowe sekrety prawdziwej kuchni włoskiej ale także nauczy dobrać wino tak żeby osiągnąć pełną harmonię smaków. Nie trzeba być master chefem Francesco wszystko dokładnie pokazuje i tłumaczy a efekty są zaskakujące :)i przepyszne. Wspaniale spędzony czas w radosnej atomsferze wspólnego gotowania

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.