Francesco Maglio

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Pochodzący z Włoch, native speaker, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu w Bari, będzie prowadził lekcje włoskiego na wszystkich poziomach: konwersacje, gramatyka, kuchnia, degustacja wina. Uczę włoskiego od 2 lat. Podczas lekcji otrzymasz wszystkie materiały, które pozwolą ci utrwalić zdobytą wiedzę, a wspólnie rozwijając twój indywidualny program nauki, dotrzemy do celu - będziesz dobrze mowić po włosku. Możesz nauczyć się gotować tradycyjne dania kuchni włoskiej, takie jak Pasta, Pizza i Focaccia, a także dowiedzieć się o smakach i aromatach wina z każdego włoskiego regionu. Jestem założycielem WrocłaWino, community smaku i wina we Wrocławiu, można go znaleźć na Facebooku.

60min - 40 zł

Przyprowadź na lekcję znajomego lub koleżankę - zapłacisz jak za jedną osobę.

Francesco

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2019

Serdecznie polecam spotkanie z Frankiem Maglio wszystkim zainteresowanym poznaniem autentycznych wloskich smakow. Frank zdradzi wam nie tylko domowe sekrety prawdziwej kuchni włoskiej ale także nauczy dobrać wino tak żeby osiągnąć pełną harmonię smaków. Nie trzeba być master chefem Francesco wszystko dokładnie pokazuje i tłumaczy a efekty są zaskakujące :)i przepyszne. Wspaniale spędzony czas w radosnej atomsferze wspólnego gotowania

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.