Mateusz Wróblewski

Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
Online
Leszno
Poznań

O mnie

Jestem magistrem prawa. W dziedzinie naukowej interesuję się prawem cywilnym (w szczególności częścią ogólną oraz zobowiązaniami), prawem karnym.

Zawodowo pracuję jako dziennikarz dla największego polskiego wydawcy - Ringier Axel Springer Sp. z o.o. Publikuję teksty w Przeglądzie Sportowym, gazecie Fakt czy na stronie onetu.

Nauczanie to moja pasja, którą mam zamiar rozwijać.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 05.2020
Uniwersytet humanistycznospołeczny SWPS
Magister
Prawo
Kursy i szkolenia
11.2017
Obowiązki pracodawcy w zakresie ochrony danych osobowych wg RODO
02.2018
Składanie aktualnych dokumentów w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego
06.2018
Wynagradzenie pracowników samorządowych ze szczególnym uwzględnieniem zmian od 19 maja i 1 lipca 2018 r.
04.2020
Obniżenie czynszu najmu powierzchni w przypadku ograniczenia lub zakazu prowadzenia działalności z powodu stanu epidemii i stanu klęski żywiołowej
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.