Izabela Wróblewska

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Warszawa (Bielany)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Taniec50 - 100 / 60 min

Izabela Wróblewska

Opis ogłoszenia

Dzień dobry :)

Marzysz o szpagacie? Chcesz poczuć się lekko jak baletnica? Robić piękne obroty? A może chcesz zarazić córkę miłością do tańca? Dobrze trafiłaś (eś)! 

Jestem studentką rytmiki na UMFC oraz absolwentką PSM I i II stopnia na wydziale rytmiki w Olsztynie. Z tańcem mam do czynienia od 10 lat, a od dwóch zajmuję się tym zawodowo na codzień poprzez własne treningi w znanej szkole tańca oraz poprzez prowadzenie lekcji baletu z dziećmi (4 lata). Mam również doświadczenie w pracy z młodzieżą podczas przygotowań do moich dyplomowych choreografii wieńczących naukę w szkole muzycznej I I II stopnia w Olsztynie, gdzie pobieralam lekcje klasyki, jazzu i tańca współczesnego. 
Występowałam na scenie w filharmonii Warmińsko - Mazurskiej, brałam udział w przedstawieniu "Alicja w krainie czarów", w "Porankach Muzycznych".
Pracuje z dziećmi od podstaw jak i na wyższym poziomie. 
Mam podejście do dzieci, stosuje system nagród oraz cenie sobie dyscyplinę. Mam też sprawdzone metody motywacji i zawsze staram się nimi zachęcić uczniów. Jeśli dziecko nie chce uczyć się tańczyć - nie zmuszajmy :) to ułatwi pracę obydwu stron. 
Zawsze chciałam przekazywać wiedzę, stąd też wybór kierunku studiów - rytmika oraz chęć udzielania lekcji prywatnych ponieważ można bardziej skupić się na jednostce i pracować nad poszczególnymi elementami tańca w przeciwieństwie do zajęć grupowych.

Jeśli chodzi o młodzież i dorosłych praca jest nieco łatwiejsza - lepiej można wyjaśnić jak powinny pracować poszczególne mięśnie oraz, jeśli chodzi o motywację, to każdy już wie po co przychodzi :) 

Nie dysponuje salą, pozostaje to w gestii ucznia - ja dojadę. Sala którą dysponuje jest rzadko dostępna ale może podpasuje się pod plan, ustalimy telefonicznie :) 

Cena różni się w zależności od wieku i umiejętności.

Pozdrawiam :)

Dostępność

Poniedziałek14:00 - 18:00
Wtorek12:00 - 19:00
ŚrodaDo uzgodnienia
Czwartek14:00 - 20:00
Piątek18:00 - 21:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela10:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.