Magdalena Mrozek

Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
Online
Wrocław
Ozimek
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Wroclawskim. Ukończyłam studia pierwszego stopnia; posiadam brytyjski odpowiednik polskiej matury (A-levels). Przez 6 lat mieszkalam w Wielkiej Brytanii co pozwala mi władac językiem angielskim na poziomie native speaker w mowie i w piśmie. 

Ofertuje darmowe zajęcia, po których nie ma konieczności kontynuowania nauki, sprawdzamy poziom, przedstawiam formę prowadzenia zajęć.

Od 4 lat pracuje w prywatnych szkolach językowych, prowadzę jednoosobową działaność osobową, istnieje możliwość wystawienia faktury.

Zapraszam osoby, w kazdym wieku (dzieci w wieku przedszkolnym-dorosli) na każdym poziomie zaawansowania, również od podstaw.

W pakiecie system nauki słówek; zagadnienia i słownictwo wprowadzane za zajęciach za pomocą aplikacji.

Jednorazowe zajęcia przygotowujące się do rozmowy kwalifikacyjnej? 
Prosze o kontakt.

Zapewniam wszystkie potrzebne materiały, które nie bazują na podęcznikach. Materiał dostosowywany do zainteresowań ucznia.

Największy nacisk kładziemy na konwersacje, większość zajęć prowadzona jest w języku angielskim, co pozwala osiągnąć najlepsze rezultaty.
Serdecznie zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2015
Uniwersytet Wrocławski
Licencjat
Filologia Angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2015 - aktualnie
Szkoła językowa

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2019

Z Magdą współpracuję od ponad roku. Moim głównym celem było przede wszystkim pozbycie się bariery w wyrażaniu myśli w języku angielskim. Już po kilku lekcjach zauważyłam, że coraz swobodniej wypowiadam się w tym języku. Magda jest zawsze bardzo dobrze przygotowana, a zajęcia odbywają się w przyjaznej atmosferze. Dzięki niej przekonałam się również do zajęć na Skypie. Kiedyś uważałam, że jest to niemożliwe, a teraz rozmowy przez telefon są dla mnie świetną opcją, zarówno w pozbyciu się bariery w mówieniu, jak i zaoszczędzeniu czasu na dojazdy na zajęcia. Już po roku czasu wiem, że mój cel, który wyznaczyłam sobie na początku został osiągnięty, a wręcz poszłyśmy o wiele kroków do przodu. Magda przygotowała mnie również do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim, dzięki czemu udało mi się dostać dużo lepszą pracę. Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko szczerze polecić zajęcia z Magdą, która z pewnością dopasuje się do waszych wymagań i oczekiwań w kwestii nauki języka angielskiego.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2019

Szlifuje z Magdą angielskii już jakiś czas i jestem bardzo zadowolony z lekcji. Magda jest zawsze przygotowana, ma plan na całość zajęć a przy tym potrafi również dostowosiawć się do sytuacji. Kontakt jest bezproblemowy i zawsze znajduje się dogodny termin. 100% polecam !!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.