Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Kraków (Kuźnica Kołłątajowska)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka60 / 55 min

Katarzyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Witaj w moim świecie! Jestem doświadczoną wokalistką sceniczną i instruktorem. Przez ostatnie lata występowałam na scenach teatrów, filharmonii, w programach telewizyjnych, na dużych koncertach plenerowych i na małych kameralnych koncertach z widzem face to face. Nauczałam też przez wiele lat dzieci i młodzież na zajęciach wokalnych w domu kultury, przygotowując je do konkursów i festiwali.

Proponuję Ci zajęcia, na których nauczę Cię jak oddychać przeponą, jak się rozśpiewać, jak pracować z mikrofonem. Popracujemy nad Twoim wizerunkiem scenicznym, doborem repertuaru i interpretacją utworów oraz radzeniem sobie ze stresem. Przede wszystkim jednak nauczymy się poprawnie wydobywać z Ciebie dźwięki, by brzmiały ładnie, a Twój głos nie był zmęczony.

Jak wyglądają zajęcia ze mną? Z pewnością pracujemy ciężko! Ustalamy dzień i godzinę naszych wspólnych 55ciu minut w moim domu, gdzie zazwyczaj tworzą się dźwięki oraz sama pracuję nad utworami. Rozśpiewujemy się przy pianinie, a potem skupiamy się na konkretnym utworze. Dysponuję profesjonalnym sprzętem do rejestrowania dźwięków, więc pod koniec zajęć zawsze nagrywamy Twoje wykonanie, a potem wspólnie je odsłuchujemy i analizujemy. Zadzwoń i umów się na lekcję :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2019

Polecam Kasię jako nauczyciela śpiewu. Chodzę na zajęcia od kilku miesięcy i dzięki wskazówkom Kasi znacznie poprawił się mój wokal, czego wynikiem są pozytywne kwalifikacje do festiwali, o których wcześniej tylko marzyłem. Co wyróżnia Kasię jako nauczyciela to znakomite doświadczenie sceniczne i teoeretyczne, szczerość (wytknie każdy błąd!), cierpliwość, zaangażowanie (nawet poza lekcjami udzieli wsparcia). Zanim trafiłem do Kasi brałem lekcje u drogich, znanych trenerów wokalnych, natomiast oni nigdy nie poświęcili mi tyle czasu i uwagi co Kasia oraz nie byli w stanie wytknąć popełnianych błędów, bo zależało im prawdopodobnie bardziej na pieniądzach i sławie niż na moim wokalnym postępie. Lekcje u Kasi to duża dawka wiedzy, ćwiczeń emisyjnych i ćwiczeń konkretnych utworów, co pozwala sprawdzić postępy ćwiczeń emisyjnych w praktyce.

avatar
PanOdPianina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2019

Witajcie!

Kasia jest moja uczennica a zarówno współpracownikiem. Z całego serca polecam ja jako nauczyciela śpiewu. Pełen profesjonalizm, cierpliwość a przede wszystkim zauważalne efekty.
Raz jeszcze polecam Kasie jako pianista, współpracownik a obecnie - przyjaciel

Dobrego dnia,

PanOdPianina

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.