Wojciech Maćkowiak

Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Online
Plewiska
Poznań (Junikowo +4)
Komorniki
Skórzewo
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam!
Udzielę korepetycji z języka niemieckiego osobom na poziomie zaawansowania od przedszkola do szkoły średniej. W liceum zdałem certyfikat językowy DSD II na poziomie C1. Wróciłem właśnie z rocznego pobytu w Niemczech, na którym studiowałem jedynie po niemiecku. Uważam, że kluczem do sukcesu jest konwersacja i ciągłe używanie języka, więc staram się, aby zajęcia były w pełni po niemiecku. Mam doświadczenie w pracy zarówno z młodszymi jak i starszymi. Jestem w stanie pomóc z lekcjami, aby poprawić oceny, ale także przygotować do konkursów i rozwinąć słownictwo. Zapraszam do kontaktu telefonicznego albo w wiadomości prywatnej!
Możliwość zajęć przez skypa.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - aktualnie
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Lekarski
Kursy i szkolenia
06.2016
DSD II C1
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
mama ucznia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 grudnia 2014

Jako mama dziecka uczęszczającego na lekcje do Wojtka jestem pozytywnie zaskoczona jego bardzo "pedagogicznym" podejściem do zajęc. Moje dziecko (trzecia klasa gimnazjum) po lekcjach z Wojtkiem dostaje wyższe oceny, niż po lekcjach z wykwalifikowanym nauczycielem.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.