Wojciech Maćkowiak

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Plewiska
Poznań (Junikowo +4)
Komorniki
Skórzewo

Wojciech Maćkowiak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Wojciech Maćkowiak

O mnie

Jestem studentem III roku kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Chodziłem do II LO w Poznaniu, gdzie zdawałem maturę międzynarodową (IB), na której uzyskałem wynik 39/45. Moimi przedmiotami rozszerzonymi były angielski, chemia i biologia. Ponadto zdawałem egzamin językowy DSD II z niemieckiego na poziomie C1. W gimnazjum interesowałem się chemią i zostałem Laureatem Wojewódzkiego Konkursu Chemiczego.

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  10.2016 - aktualnie
  Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
  Lekarski
  Kursy i szkolenia
  06.2016
  DSD II C1
  Doświadczenie
  Nie dodano

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 1
  avatar
  mama ucznia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  17 grudnia 2014

  Jako mama dziecka uczęszczającego na lekcje do Wojtka jestem pozytywnie zaskoczona jego bardzo "pedagogicznym" podejściem do zajęc. Moje dziecko (trzecia klasa gimnazjum) po lekcjach z Wojtkiem dostaje wyższe oceny, niż po lekcjach z wykwalifikowanym nauczycielem.

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.