Wojciech Czyż

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Bielsko-Biała
Pszczyna
Czechowice-Dziedzice
Tychy
Żywiec
Katowice
Mikołów
Zabrze
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jeśli szukasz kogoś do konwersacji lub nauki języka angielskiego - lepiej trafić nie mogłeś! Nauczam angielskiego od 2019 roku, mam codzienny kontakt z językiem już od 8 lat. Przygotowuję do sprawdzianów, egzaminu ósmoklasisty, matury, rozmowy o pracę, prowadzę konwersacje. Prywatnie jestem studentem medycyny, ne pewno znajdziemy wspólne tematy :)

Moi uczniowie chwalą sobie nie tylko moje metody nauczania, ale także moje podejście i prowadzenie konwersacji na wszystkie tematy, przez co stają się pewni siebie w używaniu języka :)

Miejsce korepetycji -  Online - Messenger/Whatsapp/Zoom/Discord/Inny wybrany komunikator.

Zapewniam materiały szkoleniowe, kontakt przez Facebooka / Whatsappa również poza lekcjami przez cały czas. 

Proszę o kontakt SMS/telefoniczny - 607735979

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2021

Powiem tylko tyle- Z Wojtkiem korepetycje to czysta przyjemność! Zero stresu, a co najważniejsze z lekcji na lekcje coraz większa pewność siebie w obcowaniu z językiem i odblokowywanie się w rozmowie. Zdecydowanie polecam!!!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2021

Bardzo się stresowałam swoim poziomem języka angielskiego co było dosyć problematyczne. Sceptycznie podeszłam do pierwszych zajęć z Wojtkiem, natomiast okazał się osobą dopasowującą formę zajęć do indywidualnych potrzeb swoich uczniów, co było strzałem w dziesiątkę. Dzieki luźnej atmosferze na lekcjach nie ma żadnego stresu, ponadto mimo młodego wieku Wojtek podchodzi to tego co robi bardzo profesjonalnie i z wielkim zapałem przekazuje swoją wiedzę. Jak najbardziej polecam!!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2021

POLECAM!!!!
Jeżeli nauka języka obcego jest dla was prawdziwą zmorą? Dobrze trafiliście! Dzięki Wojtkowi pozbyłam się niecheci do nauki. Już po kilku lekcjach każdy powie: Ja też potrafię! Wojtek wychodzi na przeciw twoim potrzebom dopasowując indywidualnie formę lekcji oraz zasób przekazywanej wiedzy. Jest osobą otwartą, z łatwością wciągnie każdego w świat angielskich słówek i skomplikowanej, jak nam się wydaje, gramatyki. Po kilkunastu lekcjach mogę śmiało polecić Wojtka - nigdy w tak krótkim czasie nie zrobiłam takich postępów. SPRAWDŹCIE SAMI :-)

Wojciech Czyż

Bardzo dziękuję, że doceniasz moją pracę. Lekcje z tak otwartą, miłą, uśmiechniętą i systematyczną osobą jak Ty to czysta przyjemność :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2021

Polecam!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2020

Bardzo polecam z Wojtka

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2020

Po pół roku regularnych konwersacji mogę śmiało stwierdzić, że Wojtek bardzo podniósł moją znajomość języka. Otworzyłem się i mogę swobodnie rozmawiać na każdy temat. Z każdej lekcji wynoszę coś nowego.
Polecam!

Wojciech Czyż

Cieszę się, że mogę mieć Cię w gronie swoich uczniów! Nasze zajęcia należą zdecydowanie do jednych z najzabawniejszych, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu :D

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2020

Z Wojtkiem uczę się angielskiego już dwa miesiące i uczciwie muszę powiedzieć, że jest to najlepszy nauczyciel, na jakiego do tej pory trafiłam.
Wojtek sumiennie i z pasją wykonuje swoją pracę. Ponadto jest osobą bardzo kontaktową, pozytywną, wygadaną i prowadzącą lekcje „z pomysłem”.
I highly recommend this teacher! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.