Paweł Tomala

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań (Centrum)
Jelenia Góra
Filozofia25 / 60 min

Paweł Tomala

Opis ogłoszenia

Cześć! Na imię mam Paweł i jestem studentem V roku filozofii Uniwersytetu Adama mickiewicza. Dobrze wiem, jak trudne potrafią być początki Waszych zmagań z pierwszymi tekstami Platona czy Hegla - wiem, bo odczułem to również na własnej skórze. Z chęcią pomogę rzucić nieco światła na gmatwaninę pojęć i pomóc zrozumieć "z czym się to je". Forma zajęć dowolna.

tel. 535105235
poor.uam.student małpkagmailcom

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.